Portoriko – Česko 3:0 (kon.) | Česko – Kanada 3:2 (kon.)
2
22; 18
cz Nedeľa 16.07.2017, 21:10Svetová Grand Prix - ženy • Skupina 2

0:0
    Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou. (23:44:06)

0:0
    Dnešní utkání je tedy u konce a české volejbalové reprezentantky se drží na jedné jediné prohře. Nicméně nutno říci, že dnešní vítězství se nerodilo jednoduše. V prvním setu už to s našimi hráčkami vypadalo velmi špatně, když prohrávaly až o osm bodů. Nakonec sice dokázaly zvrátit nepříznivý stav 12:19 a sadu ovládly, avšak v dalších dvou setech už si Kanaďanky náskok pohlídaly. Ani vstup do čtvrtého setu nebyl ideální, jenže v koncovce byly Češky přeci jenom trochu silnější. Díky tomu si vybojovaly pátou sadu, jež už bez větších problémů vyhrály.

NEJLEPŠÍ HRÁČKY ZÁPASU

1. Elizabeth Wendelová (CAN) 20 úspěšných smečí, 10 chyb
    2. Kyla Richeyová (CAN) 18 úspěšných smečí, 5 chyb
    3. Karolína Bednářová (CZE) 10 úspěšných smečí, 0 chyb

15:11

15:11
    Hned první mečbol je využit. Úspěšná byla rázná smeč přes střed sítě.

14:11
    Oddechový čas pro Kanadu.

14:11
    Podání Kossányiové bylo opět výborné. Kanaďanky si nepřipravily útok a to posléze potrestala Petra Kojdová. Mečboly pro Česko.

13:11
    Daleký aut při smeči Kyly Richeyové. Dva body náskoku pro českou reprezentaci.

12:11
    Krátkou přihrávkou z úzkých teď Vincourová oslovila Purchartovou. Ta zvládla útok středem.

11:11
    Drama však pokračuje. Vaňková si sáhla na míč, nicméně ráznou smeč nezastavila.

11:10
    Veronika Dostálová příjem tentokrát zvládla a Vincourová poté našla Kossányiovou. Bod pro Česko.

10:10
    Crossová podání namířila na české libero Dostálovou, která selhala.

10:9
    Na obou stranách to nyní bylo velmi neurovnaná. Hráčky se spíše pletly ostatním pod nohami, ale nakonec jde bod na stranu Kanady.

10:8
    Na poslední chvílí Kossányiová strčila rukuj pod padající míč a Češky poté dobře zaútočily.

9:8
    Kanaďanky mohly jít do vedení, ale nad sítí je zastavila blokující Vincourová.

8:8
    Bohužel se Richeyové podařilo propálit český dvojblok.

8:7
    Podání Bednářoé bylo bez problému přijato a stejným způsobem byl následně proveden útok Crossové.