Rapid Viedeň – Mattersburg 2:2 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 0:2 (kon.) | Linz – Admira Wacker Mödling 3:0 (kon.)
Rapid Viedeň
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 22.07.2017, 16:00 • Allianz Stadion (Vídeň) • Rakúska Bundesliga • 1. kolo

První utkání mezi Rapidem Vídeň a Mattersburgem končí překvapivou remízou 2:2. S domácími to nevypadalo dobře, protože již v 23. minutě obdržel Joelinton červenou kartu, jenže o minutu později se prosadil Auer. Druhou branku v utkání vstřelil domácí Wober a vypadalo to, že domácí zvítězí. Mattersburg se ovšem nedal a v 74. minutě se prosadil Prevljak a o šest minut později zařídil konečný stav Maierhofer. (17:55:40)

90+2

90+1
    Nepřesná kombinace hostů dává domácím naději na poslední útok v zápase.

90
    Rozhodčí Hameter se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Schaubova střela neohrozila Kustera, protože rána šla přesně do míst, kde stál tento hostující brankář.

88
    Mattersburgu nevyšel útok. Míč má u svých noh Strebinger, který rychle posouvá míč na Sobczyka.

87
    Domácí jsou ztrátou dvou gólu frustrovaní a dopouštějí se velkých chyb v obraně i faulů.

86
    Žlutou kartu dostává Mario Sonnleitner (SK Rapid Vídeň).

85
    Holler si neporadil s neposedným míčem u postranní čáry. nemusí toho ale dlouho litovat, protože domácí nezvládli dobře rozehrát vhazování.

84
    Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí. Kuster pošle nejspíš dlouhý míč na útočníka Maierhofera.

83
    Žlutou kartu dostává Alois Höller (SV BauWelt Koch Mattersburg).

82
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Eren Keles, přichází Boli Bolingoli-Mbombo.

81
    Domácí trenér za malou chvíli pošle na hřiště své poslední střídání v utkání.
    80. Stefan MAIERHOFER - 2:2

80
    Mattersburg právě vstřelil branku! Tak to je neuvěřitelné! Z rohového kopu se dokázal prosadit dnes viditelný STEFAN MAIERHOFER a vyrovnává vývoj dnešního utkání.

79
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází César Ortiz, přichází Patrick Bürger.

78
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Steffen Hofmann, přichází Alex Sobczyk.