Brno – Bohemians 0:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 5:2 (kon.) | Plzeň – Sigma Olomouc 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
5:2 (4:2)
FC Baník Ostrava
cz Sobota 12.08.2017, 16:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • HET liga (CZ) • 3. kolo

Slovácko přehrálo Baník Ostrava 5:2, díky prvnímu poločasu, ve kterém padlo celkem šest branek, druhá půle už tak bohatá nebyla, Baroš deset minut po přestávce spálil velkou tutovku, když zblízka nedopravil míč do branky. Také Slovácko si vypracovalo jednu velkou příležitost Zajícem, kterého vychytal Vašek, konečnou podobu výsledku dal druhou branku v zápase Marek Havlík. (18:01:58)

90+3

90+2
    Utkání se již dohrává, jelikož o výsledku je rozhodnuto.

90+1
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Filip Kubala v souboji dvou generací přetlačil ve středu hřiště Milana Baroše a šel středem hřiště, poté zahrál Šindelářovi na housle a balon prošel na MARKA HAVLÍKA a ten s naloženou šanci už si věděl rady a prostřelil Vaška a dává pátou branku Slovácka!

90
    Sudí Franěk bude nastavovat ve druhé půli tři minuty.

90
    Střídání je tady. Jana Navrátila vystřídal Jan Juroška.

89
    Kouč Levý ještě chystá před vypršením zápasu taktické střídání. Do hry půjde Juroška.

88
    Baník nyní hraje jen o deseti hráčích, za postranní čárou je ošetřovaný Milan Baroš.

86
    Velkou šanci spálil de Azevedo, který nezakončil vpádu centr zblízka do branky, akce poté pokračovala, následný centr hlavičkoval Hrubý vedle levé tyče.

84
    Milan Hlinka viděl žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

83
    de Azevedo po kombinaci se svými spoluhráči stříleným centrem poslal míč na branku Slovácka, Milana Heču tento pokus však nemohl překvapit.

82
    Na straně Ostravy byl potrestaný Robert Hrubý.

80
    První střídaní na straně Slovácka. Autora první branky Tomáše Zajíce vyměnil Filip Kubala.

80
    Baník však výhodu zkráceného roku nevyužil, když sudí Franěk odpískal za nevoli hostujících fanoušků útočný faul.

79
    Petr Reinberk fauloval střídajícího Mičolu před pokutovým územím za cenu žluté karty.

78
    .. a opět standardní situace pro Slovácko. Po přihrávce se balon dostal na zadní tyč, ale Zajíc se k němu nedostal a Vašek balon ukryl v rukavicích.

78
    Slovácko zahrávalo v krátkosti dva rohové kopy, u prvního po kombinaci střílel Machalík za přispění teče nad branku.

76
    Poslední střídání Ostravy. Na hřiště přišel Tomáš Mičola namísto Petra Bredy.

Tomáš Kučera

Góly: 6. Zajíc, 11. V. Daníček (Šumulikoski), 23. Havlík (V. Daníček), 45. S. Hofmann (Divíšek), 90+1. Havlík (Kubala) – 28. Šindelář (Stáňa), 36. Baroš (pen.)

Karty:   29. Navrátil (SLO), 35. Divíšek (SLO), 79. Reinberk (SLO) – 41. Granečný (OVA), 62. Baroš (OVA), 82. R. Hrubý (OVA), 84. Hlinka (OVA)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:4.
    1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, S. Hofmann, Šimko, Divíšek – V. Daníček, Šumulikoski (C) – Navrátil (90. Juroška), Machalík, Havlík – Zajíc (80. Kubala).
    Náhradníci: Daněk – Suchý, Jakub Rezek, Sadílek, Kubala, Petr, Juroška.

FC Baník Ostrava: Vašek – P. Breda (76. Mičola), Pokorný, Šindelář, Sus (46. de Azevedo) – Granečný, Hlinka, R. Hrubý, Stáňa – Poznar (46. J. Šašinka), Baroš (C).
    Náhradníci: Šustr – J. Šašinka, Pazdera, de Azevedo, Panić, Azackij, Mičola.

Rozhodca: P. Franěk – J. Paták, O. Pelikán