Hr. Králové – Pardubice 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (0:1)
FK Pardubice
cz Pondelok 14.08.2017, 18:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 3. kolo

Z Hradce Králové ode mě už pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a zase příště na počtenou! (19:55:25)

Je konec! Nakonec velice zajímavé utkání mělo ve druhém poločase třaskavý náboj, jelikož Hradec po hostující červené kartě díky Pázlerovi vyrovnal a o pár minut později dokonal obrat rybičkou ve vápně Schwarz. Tímto výsledkem zápas také i přes několik dalších šancí končí a Hradec tak může oslavovat vydřené tři body!

90+3

90+3
    Ottmar si na závěr bezpečně zaboxoval a Martan poté dlouhým odkopem napravil svoji dvě minutu starou chybu.

90+3
    A tak pozor! Tentokrát Čech fauloval, dostává žlutou kartu, Pardubice mají dobrý přímý kop a do vápna míří i Knobloch!

90+2
    Hradečtí opět dlouho váhali, až nakonec po rozehrávce nakrátko přišel o balon a Pardubice se dostaly do hodně nebezpečných míst. Nebýt skluzu Čecha do vápna na malé vápno, mohlo být před Ottmarem více veselo!

90+1
    Nastavují se tři minuty, domácí si chystají další přímý kop, tentokrát z levé strany hřiště.

90
    Tohle aby Hradec ještě nemrzelo! Jirsák totiž vedl přečíslení tři na jednoho, které však nekončí ani střelou! Žondra dlouho držel po přihrávce balón, o který poté málem od vracejícího se obránce přišel.

88
    Žondra dostal dobrý míč do vápna, jenž se ještě rychle snažil dávat do strany na nabíhajícího spoluhráče. Přihrávku mu však za pět minut dvanáct pokazil dobrým zákrokem Šejvl.

87
    Votroci dlouho vyčkávali s rozehrávkou, až se nakonec míč přeci jenom dostal do vápna a zároveň na Zorvana, který však i tentokrát přestřeluje!

86
    2551 diváků teď bude sledovat přímý kop Hradce z pravé strany, kde byl faulován Martan. Dočkáme se ještě branky?

85
    Nedaleko svého vápna byl faulován Shejbal, který logicky na nohy rychle spěchat nebude. Rozehrávat bude za malý moment Ottmar, jenž si chystá výkop.

83
    Zatímco na hřišti se ještě viditelně bojuje o každý metr a balón, tak "bojovat" se začalo také v hledišti, jelikož v kotli Hradce se strhla velká potyčka.

82
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Pázler, přichází František Čech.

78
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Petráň, přichází Adam Fousek.

80
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Daniel Kovář.

77
    Po standardní situaci hostí přišla další koncovka směrem na domácí branku, tentokrát však už těsně mimo branku!

76
    Ale pozor! Tohle mohlo být ještě nesmírně zajímavé! Jeřábek dostal od defenzivy Hradce obrovské sousto prostoru, takže prošel až na hranici šestnáctky a tvrdě vypálil směrem pod břevno! Po jemné teči to bude rohový kop.