Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce sk 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno sk 3:2 (1:0 po s.n.)
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – SAPA Fehérvár sk 4:3 (kon.)
Rytíři Kladno
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Utorok 15.08.2017, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Prípravný zápas

Za mě je to z kladenského ČEZ stadionu vše a přeji všem příjemný zbytek letního večera. (19:10:37)

Lukáš Cikánek si připisuje na svůj účet nulu. Utkání otevřel v 17. minutě Tomáš Redlich, který si sjel do brankového prostoru z pravého kruhu a přesně zakončil. V samotném závěru první třetiny zvýšil náskok Jan Kloz, který využil svého nekrytí mezi kruhy.

Druhé dějství přineslo mnoho vyloučení, která nebyla nijak zužitkována. Ve 38. minutě se dostal do úniku Johan Lorraine, jehož nájezd zakončil jak nejlépe mohl.

Třetí třetina se hrála převážně v klidné tempu. Největší šanci nejspíše zaznamenal Matěj Pekr, který nevyužil dobré pozice před brankou.

59:50
    Dnešní utkání sleduje 651 diváků.

59:32
    Další pokus hostí končí vyhozením do jejich obranného pásma.

59:10
    Domácí se znova osvobozují.

58:52
    Karlovarští už jsou zpět v útočném pásmu.

58:40
    Domácí vyhazují do středního pásma.

58:10
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Martin Kehar – 2 min., držení protihráče).

57:51
    Karlovarští uspěchali útok a dopouští se postavení mimo hru.

57:10
    Rytíři oslabení zvládají výborně. Těsnou obranou nepouští Energii k žádné nebezpečné střele.

56:12
    Lorraine skvěle vystihl přihrávku a vzápětí ohrozil Novotného pohotovou střelou, která těsně minula branku.

55:50
    Domácí vyhazují až k Novotnému, který okamžitě rozehrává.

55:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (David Štich – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).

55:09
    Úplně osamocený se před brankou objevil Matěj Pekr, který obrovskou šanci nevyužil!

54:48
    Nahození ukrývá Novotný ve své lapačce.

54:15
    Šikovně si bruslí přikopl puk Tomáš Redlich, ale jeho střela ze středu útočného pásma postrádala veškerou razanci.

53:57

53:25
    Karlovarským se nedaří vytvořit potřebný tlak. Další výhoz Rytířů se snažil pozdržet Patrik Machač, jenž držel kotouč v útočném pásmu.

Lukáš Ureš

Góly a asistencie: 17. Redlich (Kružík), 20. Kloz (Pekr, Kaut), 38. Lorraine (Lenďák)

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Štindl, Kehar, Hořava, Veber, Matula, Lenďák – Štich, Zelingr, Kružík, Strnad, Kloz, Redlich, Kaut, Machač, Pekr, Lorraine, Zikmund, Svedlund, Kubík,Vildumetz.
    HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Zavorka) – Krejčí, Klejna, Rohan, Weinhold, Kvapil, Tomeček, Safar – Rulík, Rachůnek, Balan, Flek,Vachovec, Skuhravý,Gorcik, Beránek, Rezek, Davídek, Harkabus, Zadražil, Kohout.