Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce sk 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno sk 3:2 (1:0 po s.n.)
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – SAPA Fehérvár sk 4:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Fehérvár AV19
Utorok 15.08.2017, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

54:12
    Poprad si zahrá presilovku. Csanád Erdély dostáva dve minúty za hákovanie.

39:02
    Poprad si zahrá v závere tretiny presilovku. Péter Vincze dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

36:48
    Navyše sa presilovka maďarského mužstva končí. Péter Vincze dostáva dve minúty za držanie.

35:01
    Fehérvár však bude hrať presilovú hru. Richard Rapáč dostáva dve minúty za hákovanie.

32:33
    Obojstranné vylúčenie. Jesse Jyrkkiö odchádza na trestnú lavicu za sekanie a Richard Rapáč, keďže po odpískaní mierne odplácal, si odsedí dve minúty za hrubosť.

24:19
    Poprad bude hrať presilovú hru. David Gilbert dostáva dve minúty za podrazenie.

19:00
    Fabian vystrelil z prvej z pravého kruhu. Pred Rajnom nastal zmätok a trochu sa tam do seba pustili Vandas so Szirányim. Vandas odchádza na trestnú lavicu za sekanie.

16:21
    Poprad získava presilovú hru. Olivier Latendresse dostáva dve minúty za sekanie.

10:03
    Po strede Krisztiána Szabá s Patrikom Svitanom ostal domáci Svitana trochu otrasený, no potom odišiel bez problémov po vlastných. Szabó dostáva dve minúty za vrazenie.

09:24
    Poprad sa môže súperovi revanšovať v presilovej hre. Bence Stipsicz dostáva menší trest za hákovanie.

07:39
    Fehérvár bude hrať presilovú hru. Denis Vikarev si odsedí dve minúty za sekanie.

03:47
    Poprad si zahrá skoro polminútovú presilovku piatich proti trom. Csanád Erdély dostáva dve minúty za sekanie.

02:15
    Prvá presilovka aj pre domáci celok. Za hákovanie si dve minúty posedí Bence Szabó.

Úvodné buly vyhrali hostia, no po pár sekundách je hra ihneď prerušená a presilovku si zahrá Fehérvár. Na dve minúty za podrazenie si ide sadnúť Peter Lichanec.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 1. Svitana (Mlynarovič), 6. Ježek (Vikarev), 28. Vandas (Rapáč, Lichanec), 34. König (Abdul, Matej Paločko) – 1. Kóger (Latendresse, Gilbert), 8. Kóger (Latendresse, Lovecchio), 48. Kocsis (Reisz, Uotila)

HK Poprad: Corbeil (Kostenko) – Rusina, Ježek, D. Brejčák (A), König, Fabian (C), Ignatov, D. Šterbák, Dinda – Bondra, Vikarev, Lichanec – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – R. Rapáč, Heizer, Vandas – Matúš Paločko, Matej Paločko, Abdul
    Fehérvár AV19: Rajna (Scola) – Uotila, Jyrkkiö, Vidmar, Harty, Stipsicz, Szirányi, D. Szabó – Lovecchio (A), Erdély, Kóger (C) – Gilbert, Latendresse (A), B. Szabó – Vincze, Music, K. Szabó – Sárpátki, Reisz, Kocsis