Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
FK 05 Levoča
1:9 (0:3)
MFK Ružomberok
Streda 13.09.2017, 16:00 • FK 05 Levoča • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Ružomberok po Veľkej Lomnici zdevastoval aj Levoču. Tá si doma nechá pamätnú nádielku 1:9 od celku z Fortuna ligy. (18:29:10)

Střely na branku: 1:15. Střely mimo: 2:12. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 0:4.

90

89
    Ešte jeden zákrok Vilmana, ale to bude asi to posledné, čo sa dnes v Levoči udialo.

88
    Posledné sekundy zápasu, pravdepodobne sa nebude nadstavovať ani jedna minúta, o všetkom je už dávno rozhodnuté.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 980 divákov.

86
    Ofenzívne snaženie hostí slávi neúspech. Akcia z ľavej strany nebola úspešná.

85
    Žltú kartu dostáva Kašper (FK 05 Levoča).

84
    Levoča dáva gól! Zaznamenávame aj čestným úspech Levoče, ktorá z tretieho kola Slovnaft Cupu neodíde naprázdno. Striedajúci PETER KAŠPER sa teší z ťažko vydreného gólu.

83
    Ružomberok dal gól!
    Rýchlym tempom sa blížime k desiatke, tím z Fortuna ligy má na túto métu ešte dobrých osem, možno deväť minút. PETER GAL ANDREZLY taktiež prekonal Vilmana.

82
    Rohový kop pre Ružomberok, už štrnásty v tomto meraní síl.

81
    Vstupujeme do záverečnej desaťminútovky, postarajú sa hosťujúci hráči o dvojciferné skóre?

79
    Po rohu prišiel gól s poradovým číslom osem. Po gólovom koncerte vo Veľkej Lomnici prichádzajú gólové hody aj v Levoči. Kunca bol jediným autorom hattricku iba päť minút, tri góly v treťom kole Slovnaft Cupu vsietil aj TIHOMIR KOSTADINOV.

78
    Aj Ruža získala roh, čas plynie veľmi rýchlo.

77
    Štandardka bola zahraná veľmi slabo, do útoku mieria hostia.

76
    V záverečnej štvrťhodine prichádza vôbec prvý roh Levoče, po vôbec prvom streleckom pokuse domáceho tímu.

74
    Netrvalo to dlho a prichádza aj siedmy klinec do rakvy tímu z nižšej súťaže. DOMINIK KUNCA odskakuje v internej súťaži strelcov dnešného zápasu Kostadinovi a pripisuje si hattrick!

73
    Rovný poltucet gólov v bráne Levoče, hostia sa futbalom očividne bavia. TIHOMIR KOSTADINOV taktiež skóruje druhýkrát v zápase.

Viktor Kalinács

Góly: 84. Kašper – 16. Kružliak (pen.), 21. Kunca, 44. Kunca, 56. Ferenčík, 63. Kostadinov, 73. Kostadinov, 74. Kunca, 79. Kostadinov, 83. Gal Andrezly

Karty:   85. Kašper (LVC)

FK 05 Levoča: Vilman – Janečka, Koršala, Lešňovský, Melničuk, Brincko (C), Kurta, Čeremuga, Sipko, M. Kašper, Seman
    Náhradníci: P. Kašper, Regec, Horváth, Kramarčík

MFK Ružomberok: Krajčírik – Kružliak, Qose, Takáč, Kunca, Kupec, Jonec, P. Maslo, Daniel, Ferenčík, Sapara (C)
    Náhradníci: Macík, J. Maslo, Gal Andrezly, Kochan, Gerec, Kudlička, Kostadinov

Rozhodca: Peter Vlčej – Gabriel Ádám, Martin Špivák