Minnesota – Colorado 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 5:1 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 1:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 2:1 (kon.)
St. Louis – Dallas 0:4 (kon.) | Chicago – Columbus 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:5 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.) | Columbus – Nashville 3:5 (kon.) | Tampa Bay – Florida 2:4 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
New York Rangers
cz Nedeľa 24.09.2017, 01:10 • Prudential Center, Newark • Príprava NHL

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek noci a u NHL zase někdy na počtenou. (03:42:47)

Pavel Zacha (NJD) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:48

1. Drew Stafford (NJD) 1+0
    2. Joseph Blandisi (NJD) 1+0
    3. Jesper Bratt (NJD) 0+1

Dnešní utkání sledovalo 12,208 diváků.

Máme za sebou celkem vzrušující zápas, i když konečný výsledek tomu vzrušení moc nenapovídá. Hráči New Jersey předvedli po celý zápas koncentrovaný výkon, který vedl k zisku dvou bodů a takové menší pomstě za tři dny starou porážku. Brankový účet dnešního utkání otevřel ve 29. minutě Joseph Blandisi. Na další branky jsme si museli počkat až do třetí třetiny. Tam se jako první trefil Brandon Crawley, který vyrovnal. Jenže pět minut před koncem, po krásném brejku poslal Ďábly opět do vedení Drew Stafford. Devils tedy touto výhrou poskakují na druhé místo se ziskem sedmi bodů, Rangers jsou stále pátí.

59:59
    V tomto zápase se už nic podstatného nestane, domácí tým udržel puk ve středním pásmu a počkal na závěrečnou sirénu.

59:46
    Shattenkirk přihrál svému spoluhráči rukou, rozhodčí vykazuje hráče do středního pásma, kde se bude vhazovat.

59:21
    Kreider zavezl puk za domácí branku, ale tam žádné nebezpečí pro domácí tým nehrozí. Čas se krátí čím dál více.

58:58
    New York Rangers hraje bez brankáře, tedy v šesti lidech.

58:50
    Lundqvist byl pod tlakem, proto puk podržel a po krátké přestávsce se bude před jeho brankou vhazovat.

58:19
    Hráči New Jersey si své vedení hlídají a čekají na další otevření hostující obrany a možného pojišťovacího gólu.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Postupným útokem získali hosté část hřiště, poté i celé útočné pásmo kvůli Schneiderovi, který puk podržel.

57:05
    Hráči Rangers se nadechují k poslednímu útočnému tlaku v tomto zápase, čas se čím dál více krátí.

56:37
    Blandisi se v útočném pásmu pral proti čtveřici soupeřů a podle všech předpokladů neuspěl.

55:54
    Další pohotový zákrok Schneidera a rychlý přechod domácích do útoku zastavuje až rozhodčí, který píská ofsajd.

55:30
    Na druhé straně vypálil Nash, ale jeho střela skončila v ochranné síti nad domácí brankou.

Jan Mládek

Góly a asistencie: 29. Blandisi (Henrique, Quenneville), 55. Stafford (Bratt, Zacha) – 43. Crawley (Andersson, Holden)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – White, Strait, Santini, Moore (A), Lovejoy (A), Loov, Butcher – Zacha, Wood, Quenneville, Pietila, McLeod, Lappin, Henrique (A), Hayes, Gibbons, Bratt, Blandisi, Bastian, Stafford
    New York Rangers: Lundqvist (Halverson) – McDonagh (C), Shattenkirk, Staal (A), Smith, Crawley, Holden – Kreider, Zibanejad, Zuccarello – Grabner, Andersson, Nash (A) – Catenacci, Nieves, Kosmachuk – Schneider, Desjardins, Fontaine

Rozhodca: MacDougall, McCauley – Murray, Cormier

Diváci: 12,208