Minnesota – Colorado 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 5:1 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 1:3 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 2:1 (kon.)
St. Louis – Dallas 0:4 (kon.) | Chicago – Columbus 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:5 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.) | Columbus – Nashville 3:5 (kon.) | Tampa Bay – Florida 2:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
Arizona Coyotes
4:5 (3:2, 1:2, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
cz Nedeľa 24.09.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Príprava NHL

Po první třetině kdy padlo celkem pět branek jsme viděli ve zbylých dvou třetinách tři branky. Po třech třetinách byl stav zápasu 4:4 a tak utkání dospělo až do samostatných nájezdů, které v páté sérii rozhodl Tim Heed. San Jose tak vítězí i ve svém třetím přípravném zápase. To je ode mě vše a u dalších přenosů NHL na shledanou ! (06:00:05)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.

64:43
    Dvorak zablokoval střelecký pokus Meiera.

63:53
    Domácí brankář zastavuje hru.

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 1. Cousins (Golikoski, Dvorak), 8. Stepan (Keller, Smereck), 10. Schenn (Stepan, Keller), 22. Cousins (Dvorak, Fischer) – 11. Boedker (Ryan, Heed), 19. Boedker (Donskoi), 27. Carpenter (Sorensen, Goodrow), 28. Labanc (Tierney, Meier), rozh. náj. Heed