La Coruña – Getafe 2:1 (kon.) | Sevilla – Malaga 2:0 (kon.) | Levante – Alavés 0:2 (kon.)
Leganés – Atlético Madrid 0:0 (kon.)
FC Sevilla
2:0 (0:0)
Malaga CF
Sobota 30.09.2017, 16:15 • Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán, Sevilla • Španielska LaLiga • 7. kolo

Držanie lopty: 63 % : 37 %
    Strely na bránku: 5:4
    Strely mimo: 7:4
    Rohy: 4:6
    Ofsajdy: 14:2
    Fauly: 11:12 (18:13:14)

Skončilo sa nám andalúzske derby, v ktorom boli úspešnejší domáci. Sevilla po bezgólovom prvom polčase rozhodla o svojom víťazstve behom dvoch minút a posúva sa tak na druhé miesto v tabuľke. Malaga zostáva aj naďalej bez výhry a na svojom konte má len jeden bod. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce. Pekný zvyšok víkendu.

90+4

90+3
    Juanpi Añor zbytočne fauloval súpera a môže byť rád, že si nevyslúžil od hlavného rozhodcu žltú kartu.

90+2
    Zápas sa nám už iba dohráva a o všetkom podstatnom je rozhodnuté.

90+1
    Malaga zostane aj po siedmych kolách bez víťazstva.

90
    Hlavný rozhodca pridáva štyri minúty.

89
    Nolito nebol ďaleko od gólu! Po technickej paráde spoluhráča, sa rútil sám na bránu, ale Roberto dokázal loptu vyškriabať.

88
    Lopta padla na brvno a vrátila sa do hry, ale ešte pred tým sa píska ofsajd. Teraz mali domáci naozaj šťastie.

87
    Výborný reflex predviedol David Soria pri hlavičke Adriána Gonzáleza! Tak domáci teraz podcenili situáciu a mohli mať v závere problémy.

86
    Sevilla sa po tomto zápase dostane aspoň na čas pred Atletico Madrid.

85
    Domáci fanúšikovia už sa zabávajú a oslavujú, pretože ich miláčikovia kontrolujú záver stretnutia s loptou na kopačkách.

84
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Michael Krohn-Dehli, prichádza Steven N'Zonzi.

83
    Zdá sa, že domáci budú aj posledný raz v zápase striedať.

82
    Luis Muriel teraz brnkal na nervy jednému protihráčovi. Keby sa radšej venoval hre a strážil si svoje postavenie...

81
    Loptu si postavil Recio a nebol to vôbec zlý pokus. Lopta tesne minula pravú tyč, ale David Soria nemusel zasahovať.

80
    Žltú kartu dostáva Simon Kjaer (FC Sevilla).

80
    Zhruba desať minút pred koncom budú hosťujúci futbalisti zahrávať štandardnú situáciu. Jedna z posledných šancí urobiť niečo s výsledkom.

79
    Žltú kartu dostáva Gabriel Mercado (FC Sevilla).

Filip Sabo

Góly: 68. Banega (pen.), 70. Muriel

Karty:   79. Mercado (SEV), 80. Kjaer (SEV) – 45+3. Rolón (MLG)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 14:2. Fauly: 11:12.
    FC Sevilla: Soria – Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – Krohn-Dehli (84. N'Zonzi), Pizarro – Navas, Correa (69. Nolito), F. Vázquez (58. Banega) – Muriel.
    Náhradníci: S. Rico – Banega, Ben Yedder, Sarabia, Corchia, N'Zonzi, Nolito.

Malaga CF: Roberto – Rosales, Baysse, Miguel Torres, Ricca (24. Añor) – Rolón (75. Peñaranda), Recio (C) – Mula (76. Keko), Adrián González, Juankar – Rolán.
    Náhradníci: Prieto – Keko, Peñaranda, Añor, Cecchini, Castro, Soler.

Rozhodca: Trujillo – Álvarez, Escuela