Eupen – Genk 3:3 (kon.) | Mouscron – Mechelen 2:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Antverpy 3:0 (kon.)
Kortrijk – Oostende 1:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:2 (2:0)
YR KV Mechelen
cz Sobota 30.09.2017, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • 9. kolo

Neuvěřitelný závěr dnešního utkání ! Po prvním poločase vedli domácí 2:0 a vše vypadalo jako jasná záležitost. Jenže celý druhý poločas byli hosté aktivnějším týmem a vybojovali si penaltu, kterou nedali! To je pravděpodobně ještě víc povzbudilo a v 76 minutě dokázali snížit na 2:1 ! A v nastaveném čase se předvedl hostující brankář, který ve vápně domácích udělal obrovský kus práce a naservíroval míč svému spoluhráči, který zakončil do branky a vyrovnal tak na konečných 2:2 ! Hosté si tedy odváží bod, který je pro ně nesmírně vybojovaný a domácí mohou jen litovat prohospodařeného vedení.
    To je ode mě vše a hezký zbytek sobotního večera! Na shledanou. (21:55:57)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 4:6. Rohy: 0:9.

90+3
    90+2. Elias COBBAUT - 2:2

90+2
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné ! Hostující brankář se vydal do pokutového území, kde získal míč, oběhl domácího obránce a nahrál před branku úplně osamocenému ELIASOVI COBBAUTEMU , který uklidil míč do sítě! Neuvěřitelná věc!

90+2
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop z pravé strany hřiště.

90+1
    Mats Rits pálil na branku, ale jeho střela skončila tak tři metry od pravé tyče.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje k řádné hrací době ještě tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Teddy Mézague (Royal Excel Mouscron).
    Žlutou kartu dostává Seth De Witte (YR KV Mechelen). Oba dva vyfasovali žluté karty za připomínky k rozhodčímu.

87
    Olinga nekompromisně zezadu poslal k zemi Croizeta a vysloužil si tak žlutou kartu.

86
    Domácí se hnali do rychlého brejku, který byl před pokutovým územím zastaven a na druhou stranu se ihned vydali hosté, kteří ztratili míč v pokutovém území domácích.

85
    Mírné pošťuchování ve středu hřiště předvedl Jonathan Bolingi a Hannes Smolders.

83
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Sébastien Locigno, přichází Mërgim Vojvoda.

83
    Yohan Croizet pálil z pokutového puntíku, ale jeho střela byla zablokována. Dobrá šance hostů !