Ferreira – Moreirense 3:2 (kon.) | Portimonense – Aves 2:2 (kon.) | Boavista – Feirense 1:0 (kon.)
Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (0:0)
Vitória FC Setúbal
cz Sobota 30.09.2017, 21:30 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila de Conde (kapacita: 12.815 diváků) • Primeira Liga • 8. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (23:25:37)

Sledovali jsme utkání mezi Rio Avem a Setubalem, které končí výhrou domácích 2:1. Jako první se prosadil domácí Ribeiro v 75.minutě, nicméně v 82. minutě snížil stav utkání Amaral. V posledních minutách utkání ovšem Teles potvrdil tři body pro domácí mužstvo. Rio Ave se posouvá na páté místo, Setubal je v neúplné tabulce na desátém místě.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Rúben Ribeiro (Rio Ave FC).

90+3
    Domácí Rio Ave kombinuje na své útočné polovině a čeká na odpískání konce utkání.

90+2
    Rozhodčí Rui Costa se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.
    90+1. Bruno TELES - 2:1

90+1
    Rio Ave právě vstřelilo branku! BRUNO TELES se dostal k odraženému balónu a krásnou ranou k pravé tyči upravuje skóre dnešního utkání. Vypadá to, že domácí si stejně připíšou tři body do tabulky.

90
    Žlutou kartu dostává Vasco Fernandes (Vitória FC Setúbal).

89
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází André Sousa.

88
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Francisco Geraldes, přichází Joao Novais.

87
    Žlutou kartu dostává Cássio (Rio Ave FC).

85
    Rio Ave si přihrává na své polovině hřiště a očividně nikam nespěchá.

84
    Hostující Setubal se radoval z branky, nicméně Amaral se nacházel v ofsajdovém postavení.

83
    Žlutou kartu dostává Hélder Guedes (Rio Ave FC).
    82. Joao AMARAL - 1:1

82
    Setubal právě vstřelil branku! Videorozhodčí opravil hlavního sudího a připisuje branku hostujícího JOAO REIS AMARAL. Domácí hráči obskakují kolem rozhodčího a domáhají se neregulérní branky.

81
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Pedrosa, přichází Edinho.