B. Bystrica – Tappara sk 5:2 (kon.) | Stavanger – Kuopio 4:6 (kon.) | Växjö – Cardiff 3:2 (kon.)
Salzburg – Wolfsburg 4:3 (kon.) | Davos – Liberec 3:2 (kon.) | Zürich – EC-KAC 3:0 (kon.)
HC Davos
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Streda 11.10.2017, 19:45 • Vaillant Arena • Liga majstrov • Skupina E
    !!! Nový web libereckých Bílých Tygrů!!!

Tohle je pro tohle utkání ode mně vše, díky za pozornost a loučím se s vámi s přáním hezkého zbytku středečního večera! (22:06:27)

Největší ICE TIME:

HC Davos: 12 Nando Eggenberger – 17:09
    32 Noah Shneeberger – 17:03

Bílí Tygři Liberec: 27 Michal Plutnar – 28:29
    59 Petr Kolmann – 26:23

Statistiky utkání:

Střely na branku: 22 – 23 (9 – 6, 11 – 5, 2 – 12)
    Úspěšnost střelby: 13,64% / 8,7%
    Zablokované střely: 4 – 10
    Zásahy brankářů: 21 – 19
    Vyloučení v minutách: 6 – 6
    Góly v přesilovce: 2 – 0
    Vyhrané buly: 27 – 37

Utkání je minulostí a týmy se rozcházejí za stavu 3:2 pro domácí Davos! Že by to ale bylo tak, jak by každý čekal, veselejší by byli domácí a smutní hosté, kteří prohráli, tak to opravdu není. Veselejší rozhodně mohou zůstat hráči Bílých tygrů, ti totiž na rozdíl od svého dnešního soupeře, postupují do vyřazovacích bojů Ligy Mistrů!

Ve třetí třetině se moc neudálo, aktivnější ale byli hosté, za což byli na konci 56. minuty odměněni brankou, kterou vstřelil Michal Teplý. I přes následný tlak se libereckým vyrovnat nepodařilo a utkání tak skončilo za stavu 3:2!

59:30
    Hosté si berou oddechový čas a budou to zkoušet bez brankáře!

59:00
    Do konce hrací doby zbývá poslední minuta!

57:27
    Hosté dobře brání prostor ve svém obranném pásmu a nyní se po zisku puku hrnou k další útočné akci.

56:39
    A mohlo být vyrovnáno! Jeden z hostujících hráčů si najel do volného prostoru u pravého kruhu, následnou ránou zápěstím ale netrefil prostor tří tyčí!
    55:51 TEPLÝ - 3:2

55:51
    Liberec právě vstřelil branku!
    A přece že vyšli! Liberečtí se dotahují na rozdíl jediné branky a stále tak živí šanci na body z dnešního utkání! MICHAL TEPLÝ dostal kotouč na svoji holi a překonal vše, co mu stálo v cestě za snižující brankou! Bez asistence.

54:25
    "Dáme gól, dáme góól", se nyní ozývá z části sektoru hostí, vyjdou jim jejich hráči s tímhle přáním vstříc?

54:01
    Zakázaným uvolněním se nyní provinili domácí, vhazovat se tak bude před brankářem Davosu.

53:02
    Brankář hostí Stezka nyní výborně vychytal střelu soupeře, podržel puk v lapačce a přerušil hru.

52:10
    Ani další střela z hole jednoho hráče Liberce se do prostoru tří tyčí nevlezla, navíc se do brejku hrnuli domácí, těm ale také šance přišla vniveč.

51:25
    Hráčům Liberce se nepodařila využít ani druhá přesilová hra v poslední třetině, o osudu českého týmu pro dnešní utkání je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto.

51:12

50:58
    O nahození do brankoviště Senna se pokoušel zřejmě Psota, ani jeho nabídku ale žádný z jeho spoluhráčů nedostal za záda domácího ochránce svatyně.

Daniel Bertók

Góly a asistencie: 2. Weiser (Walser), 24. Little, 35. Little (Nygren, Egli) – 4. Husa (Psota, Jeník), 56. Teplý

HC Davos: van Pottelberghe (Senn) – Aeschlimann, Nygren, Schneeberger, Paschoud, Forrer, Grossniklaus, Buchli, Kindschi – Little, Egli, Simion – Jorg, Baumgartner, Wetter – Weiser, Walser, Kessler – Eggenberger, Tanner, Portmann.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Žajdlík) – Kolmann, Husa, Havlín, Plutnar, Bednář, Pyrochta – Ordoš, Vantuch, Hrabík – Jašek, Chrtek, Lakatoš – Psota, Špaček, Jeník – Teplý, Král, Dlouhý.

Rozhodca: Miroslav Stolc, Andreas Koch – Cedric Borga, Simon Wust.