Ústí n/L – Kadaň 9:2 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:0 (kon.) | K. Vary – Prostějov 6:3 (kon.)
Kladno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Slavia 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:3 (3:2, 3:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 11.10.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance Liga (CZ) • 12. kolo

Ve třetí části zápasu se střelecky prosadil jen za Prostějov Dvořáček. Hosté již nedokázali stáhnout gólové manko, které měli od první třetiny klání.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:50:07)

59:41
    Karlovarští se ještě drží ve třetině, ale ke střele se již nedostanou.

59:19
    Dvořáček se znovu dostal do šance, kterou tentokrát Novotný vychytal.

58:37
    Karlovy Vary se dopustily ofsajdu, hra se přesouvá do středního pásma.

58:14
    Michal Vachovec poslal k zemi hostujícího brankáře. Po střele chtěl dojet akci, když v tom zavadil a Jakub Neužil zaplul do branky.

58:05
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

58:00
    Hosté hrají v plném počtu.

57:44
    Střela Podlipnika byla zblokována Venkrbcem.

57:18
    Energetici se opět drží v útočné třetině, ale zatím jsme se nedočkali střely.

57:01
    Do konce přesilové hry zbývá necelá půl minuta.

56:55
    Petr Stloukal byl blízko k překonání Jakuba Neužila. Hostující brankář stačil zakročit.

56:44
    Za svou brankou zakládá Energie další útok.

56:22
    Karlovarským hráčům se přesto podařilo alespoň několik vteřin zdržet v útočné třetině, do vyložené šance se však nedostali.

56:10
    Hostům se daří osvobozovat z možného sevření.

55:41
    Marek Drtina (PRO) se dopustil dalšího prohřešku. Tentokrát jde pykat za hákování soupeře.

55:20
    Karlovy Vary si zahrají další přesilovou hru.

54:47
    Vzápětí se hra přesouvá zpět před branku Jakuba Neužila, díky zakázanému uvolnění.

Kamila Stříteská Ströer

Góly a asistencie: 6. Gorčík (Podlipnik, Vachovec), 10. Kohout (Stloukal), 10. J. Tomeček, 24. O. Beránek (Krejčí, Gríger), 34. Flek, 34. Podlipnik (Kverka) – 13. Nouza (Mikliš, Žovinec), 18. Starý (Nouza, M. Drtina), 50. Dvořáček

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan (A), Podlipnik, J. Tomeček, A. Rulík – O. Beránek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Osmík, Tuominen, Davídek.
    LHK Jestřábi Prostějov: Groh (10. Neužil) – M. Drtina, D. Kolář, Horyna, Havlík, Žovinec, Mikliš – L. Luňák, Venkrbec (C), Nouza (A) – Starý (A), Divíšek, Rudovský – Dvořáček, Voženílek, Zabloudil – Švec, Švarc, Hozák.

Rozhodca: Grech, Valenta – Belko, Kokrment