KP Tany Brno – TSV 1880 Wasserburg 51:73 (kon.)
KP Tany Brno
51:73 (12:14, 16:40, 29:58)
TSV 1880 Wasserburg
cz Streda 11.10.2017, 18:00 • Městská hala Vodova, Brno-Královo Pole • Europohár - ženy • Skupina I

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:23:13)

Osobní statistiky:

Body: Šujanová (14) – Okockyteová (15)
    Doskoky: Kopecká (7) – Holopainenová (9)
    Asistence: Kopecká (10) – Tobinová (5)

Je dobojováno! Brňanky svým soupeřkám vzdorovaly úvodních pět minut, dokonce vedly 12:8. Od té doby se ale situace úplně otočila, německé hráčky začaly potvrzovat roli favorita a už v polovině vedly rozdílem čtyřiadvaceti bodů. Druhá půle patřila domácím basketbalistkám, které zvítězily o dva body, v tuto chvíli však už bylo rozhodnuto.

Konec zápasu. (51:73)

39:45
    Za hosty se prosadila Galliouová, patnáct vteřin před koncem odpověděla Šujanová. Víc už se nejspíše nestane, Wasserburg už útočit nebude! (51:73)

39:13
    Češka dokázala proměnit také nabídnutou šestku a snížit na rozdíl dvaadvaceti bodů. (49:71)

39:13
    Andělová to vzala na sebe, individuální akce domácí basketbalistky končí dvěma body! Brňanka byla faulována a bude mít k dispozici trestný hod! (48:71)

38:59
    Oba celky střídají, za malou chvíli se rozběhne závěrečná minuta tohoto utkání. (46:71)

38:22
    Domácí hráčka byla navíc faulována, ovšem následnou šestku už využít nedokázala! (46:71)

38:22
    Wasserburg trochu polevil, Brňanky přidávají už osmý bod v řadě, úspěšnou střelkyní teď nejzkušenější domácí basketbalistka Burgrová. (46:71)

37:16
    Obranný doskok si připsala Burgrová, která doskakovala neúspěšný pokus Audereové. (44:71)

36:40
    Během třiceti vteřin teď Šujanová dokázala dvakrát skórovat. Domácí basketbalistka tak zaznamenala už šest bodů v řadě! (44:71)

35:46
    Na další body jsme si museli nyní počkat přes dvě minuty. Postarala se o ně Šujanová, která těžila z přihrávky Remenárové! (40:71)

34:37
    Oddechový čas pro domácí lavičku! (38:71)

34:06
    Trojka Andělové v koši neskončila, obranný doskok zaznamenala hostující Pernerová. (38:71)

33:20
    Galliouová našla Záplatovou, druhá jmenovaná dokázala trefit další trojku! (38:71)

32:56
    Domácí Verlíková je momentálně nejlepší střelkyní svého celku, v tuto chvílí má na svém kontě jedenáct bodů! (38:68)

32:38
    Na dva body Verlíkové odpověděla úspěšnou trojkou Galliouová. Rozdíl mezi oběma celky je v tuto chvíli dvaatřicet bodů! (36:68)

Štěpán Slovák

KP Tany Brno: Andělová, Kopecká, Lančová, Jandová, Burgrová, Verlíková, Remenárová, Šujanová, Prokešová, Beránková (C), Holubová
    TSV 1880 Wasserburg: Palmerová, Deuraová (C), Okockyteová, Záplatová, Adeová, Pernerová, Holopainenová, Audereová, Tobinová, Galliouová
    Štvrtiny: 12:14, 4:26, 13:18, 22:15