Stuttgart – Kolín nad Rýnom 2:1 (kon.)
VfB Stuttgart
2:1 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Piatok 13.10.2017, 20:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 8. kolo

Zápas medzi Stuttgartom a Kolínom tak končí trojbodovým ziskom domácich. Tí sa ujali vedenia v 37. minúte, keď prestrelil Horna dobre hrajúci Donis.

V druhom polčase hostia zlepšili svoj výkon, začo boli odmenení vyrovnaním o ktoré sa postaral Heintz, ktorý to trafil naozaj perfektne. Keď už sa zdalo, že sa oba tímy rozídu remízou prišla individuálna akcia Akola, ktorý síce strieľal nedôrazne, ale jeho pokus napokon prešiel do siete a tri body ostávaju doma! (22:29:34)

90+5

90+4
    Na opačnej strane však mohlo byť vyrovnané! Po skvelom centri bol v jasnej tutovke striedajúci Guirassy, ktorého vychytal perfektne postavený Zieler.

90+3
    Žltú kartu dostáva Chadrac Akolo (VfB Stuttgart).
    90+3. Chadrac Akolo (STU) - 2:1

90+3
    Stuttgart dal gól!
    A ako sa hovorí nedáš, dostaneš! Zrejme jedna z posledných akcií v tomto zápase o ktorú sa postaral HADRAC AKOLO, ten sa presadil na pravej strane individuálnou akciou a svojou síce nepodarenou strelou dáva víťazný gól Stuttgartu!

90+2
    Zápas teda pravdepodobne skončí nerozhodným výsledkom a oba celky si body rozdelia. Či sa penalta pískať mala, alebo nemala sa uvidí až po dnešnom zápase.

90
    Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte posledné štyri minutky nadstavenia.

89
    Po konzultácií s vidorozhodcami sa napokon penalta pískať nebude. Stav teda ostáva nezmenený. Tak toto sú teda naozaj krušné chvíle pre domácich fanúšikov.

88
    Bola nariadená penalta pre hosťujúci Kolín!

87
    Hostia sa snažia o vstrelenie víťazného gólu, ktorý však teraz zastavil útočný faul Pizzara na brankára Zielera.

85
    Žltú kartu dostáva Santiago Ascacibar (VfB Stuttgart).

84
    Následne ešte centroval Beck, ale ani jeho center v šestnástke nenašiel ani jedného z hráčov hostí.

83
    Veľmi pekná prihrávka po ktorej mohol ísť sám na brankára striedajúci Ginczek. Tomu však zabránil v jasnej tutovke Heintz parádnym sklzom.

82
    Aogo našiel v šestnástke Teroddeho, ale jeho strelu z prvej dokázal spľahlivo pokryť Horn.

81
    Desať minút dokonca stretnutia. Dočkáme sa teda víťazného gólu na jednej či druhej strane?

80
    Striedanie v tíme VfB Stuttgart: z ihriska odchádza Anastasios Donis, prichádza Daniel Ginczek.