Linz – Salzburg 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – St. Pölten 1:0 (kon.)
Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.)
Rapid Viedeň
1:0 (1:0)
SKN St. Pölten
cz Sobota 14.10.2017, 18:30 • Alianz Stadion, Vídeň • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se pro tuto chvíli s vámi loučím a u dalšího fotbalu se budu na vás těšit, zase někdy na počtenou. (20:23:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:7. Fauly: 11:15.

Je dobojováno! Domácí tým z hlavního města Rakouska uhájil svůj těsný náskok a do tabulky si připsal tři body za výhru 1:0. O jedinou branku v utkání se postaral ve 41. minutě Joelinton. Hosté jsou i po jedenáctém kole bez výhry, proto také zůstávají na posledním místě. Naopak domácí budou po tomto kole nejhůře čtvrtí.

90+4

90+2
    Zdá se, že v tomto zápase se už nic zásadního nestane. Domácí hráči získají tři body.

90+2
    Žlutou kartu dostává Dejan Ljubičić (SK Rapid Vídeň).

90
    Hlavní arbitr tohoto zápasu nastavil čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Murg, přichází Mario Pavelic.

86
    Hosté zvýšili své obrátky na útočné polovině. St. Pölten měl k dispozici dva rohové kopy, ale ani jeden nebyl účinný.

84
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Husein Balič, přichází Dominik Hofbauer.

83
    Ahmet Mugamedbegovic si nepohlídal své postavení na útočné polovině, rozhodčí vzápětí odpískal ofsajd.

81
    Rozběhla se nám posledních deset minut tohoto zápasu. Domácí tým i nadále drží těsně vedení 1:0.

79
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Louis Schaub, přichází Giorgi Kvilitaja.
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Alex Sobczyk, přichází George Davies.

78
    Domácí tým se drží na polovině svého soupeře, což jim stačí. Hosté se nedokáže dostat k míči a tímpádem se nemůže pokusit o vyrovnání.

76
    Rapid měl sérii dvou rohových kopů, ale ani jeden se nepovedl podle představ.

74
    Thomas Murg se postavil k pokutovému kopu, který ovšem neproměnil. Tohle je velká škoda pro domácí tým, který si mohl pojistit své vedení.

73
    Žlutou kartu dostává David Stec (SKN St. Pölten).

73
    Philipp Schobesberger byl faulován v pokutovém území. Rozhodčí neváhá nařídit pokutový kop pro domácí celek.