Linz – Salzburg 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – St. Pölten 1:0 (kon.)
Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 14.10.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Je tu konec zápasu. Ve druhém poločase jsme sledovali rozhodně zajímavý fotbal. Zejména pasáž mezi 50. a 56. minutou přinesla hned tři góly. Nakonec se ale zrodila remíza 2:2, kterou ani jedno z mužstev s nadšením nebere. (20:21:58)

90+2

90+2
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Bernd Gschweidl, přichází Joshua Steiger.

90+1
    Po centru z pravé strany balon doputoval až ke Kusterovi, který rychle rozehrál. Hosté očividně pomýšlejí na tři body.

90
    Již se rozběhla poslední minuta normální hrací doby. Aktivnější jsou v závěru domácí.

88
    Po nakrátko rozehraném přímém kopu pálil Flecker, míč ale poslal těsně mimo.

87
    Závěr zápasu se rychle blíží. Nyní mají domácí možnost v podobě přímého kopu.

84
    Domácí se pokoušeli zahrozit po dlouhém autu. Nakonec byl ale odpískaný útočný faul a hosté se ubránili.

82
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Gerald Nutz, přichází Christopher Wernitznig.

81
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Markus Pink.

78
    Závěr zápasu se již nehraje v takovém tempu jako v minulých minutách.

75
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Mihret Topcagic.

74
    Balon nyní propadl k Ouedraogovi, jehož rána byla ale zblokovaná. Následuje roh.

73
    Hra je opticky hodně vyrovnaná. Nyní se zdá, že o vítězství může dnes usilovat jakékoliv mužstvo.

71
    Na balon za obranu si naběhl Gruber, z plného běhu ale míč poslal hodně mimo.

70
    Další centr do vápna před Ouedraogem odhlavičkoval na roh Mahrer. Z následné standardky domácí nezahrozili.

68
    Po standardní situaci hlavičkoval Ouedraogo, gólman Kuster v pohodě míč lapil.

65
    Pokus o útočný výpad hostů skončil hned dvojnásobným ofsajdem.

63
    Čas rychle plyne a do konce zápasu chybí něco okolo půl hodiny. Domácí se snaží, jenže do šancí se teď nedostávají.

61
    Ouedraogo se nyní hodně důrazně opřel na polovině hřiště do soupeře. Byl mu odpískaný faul, což se samozřejmě domácím nelíbí.

59
    Domácí opět zabrali a tlačí se na polovinu soupeře. Hosté jsou ale zformovaní a čekají na to, s čím přijde soupeř.
    56. Nedeljko MALIC - 2:2

56
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Po dalším přímém kopu Rennera propadl míč na zadní tyč ke zcela volnému NEDELJKO MALICOVI, který svým druhým gólem v zápase opět srovnává na 2:2!

54
    Tempo hry se nyní uklidnilo. Hraje se ve středu pole a hosté se snaží tlačit do útoku.
    52. Bernd GSCHWEIDL - 2:1

52
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Domácí bleskově odpovídají a berou si zpět vedení v zápase. Na hranici vápna si balon zpracoval BERND GSCHWEIDL a ranou na zadní tyč překonal gólmana Kustera – 2:1!
    50. Nedeljko MALIC - 1:1

50
    Na přímý kop Rennera si naběhl stoper NEDELJKO MALIC, který hlavou překonal gólmana Sallingera.

48
    Ve vápně se k balonu nyní dostal Gschweidl, svou střelu z dobré pozice ale poslal vysoko nad bránu.

46
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Florian Sittsam, přichází Smail Prevljak.

46

V prvním poločase jsme sledovali vyrovnaný fotbal. Spokojenější budou přesto domácí, kteří se v 27. minutě dostali do vedení díky hlavičce Ouedraoga. Hosté sice poté přidali, avšak míč do brány nedopravili a ve druhém poločase tak budou muset dotahovat.

45

41
    Hosté se nyní tlačí k vápnu soupeře, gólman Sallinger může být ale zatím v klidu.

39
    První poločas spěje pomalu ke svému konci. Hra se přesunula opět do středu pole.

37
    Znovu Leitgeb nyní na polovině hřiště šlapákem znovu fauloval a už dostává žlutou kartu.

37
    Domácí kopali rohový kop, po kterém se ale ve vápně útočného faulu dopustil Leitgeb a rozehrávat budou hosté.

34
    Po centru Rennera z levé strany si na přední tyč naběhl Bürger, míč ale do brány nasměrovat nedokázal.

33
    Domácím fotbalistům se začalo hrát po gólu na 1:0 lépe. Jsou seběvědomí a soupeři toho moc nedovolují.

30
    Hosté jsou nyní v nelehké situaci. Musí hodně zabrat, aby se pokusili srovnat krok s domácím týmem.
    27. Ismael OUEDRAOGO - 1:0

27
    Hostující Höller udělal nyní obrovskou chybu, po ní následoval centr do vápna, kde se nejlépe zorientoval ISMAEL OUEDRAOGO, který ve velké pohodě hlavou posílá domácí do vedení!

26
    Domácí fotbalisté se musí nyní bránit. Hosté jsou v posledních desítkách vteřin aktivnější.

24
    Žlutou kartu dostává Bernd Gschweidl (RZ Pellets Wolfsberger AC).
    21. Mahrer málem překonal Sallingera

21
    Po dlouhém autu až do vápna domácího celku se k hlavičce dostal Mahrer a domácí gólman měl co dělat, aby míč vyrazil na roh.

19
    Za faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Sittsam.
    19. Kuster skvěle zasáhl

19
    Po následném přímém kopu se zaskvěl brankář Kuster, který reflexivním zákrokem vyrazil Offenbacherovu hlavičku!

18
    Hostující obránce Höller se dopustil u lajny faulu, což se mu tedy vůbec nelíbilo. Na verdiktu rozhodčího ale nic nezměnil.

16
    Hodně mimo vápno musel nyní vyběhnout domácí gólman Sallinger, který odehrál míč před dotírajícím Bürgerem.

13
    Především hosté nikam nespěchají. Po získání balonu dlouze kombinují a čekají, jak zareaguje soupeř.

11
    Máme za sebou úvodních deset minut zápasu. Podle očekávání sledujeme zatím jen velmi průměrné utkání dvou týmů z chvostu tabulky.

8
    Po faulu na Zündela kopali domácí přímý kop z pravé strany. Po centru do vápna se ale hosté dokázali ubránit.

6
    Hostující stoper Mahrer ve snaze rozehrát levačkou poslal míč jen na tribunu. Balon pro domácí.

4
    Domácí se snažili kombinovat na polovině soupeře. Jejich snažení ale bylo velmi nepřesné a obránci Mattersburgu byli prakticky bez práce.

2
    Hostující Bürger si při zpracování balonu počínal nedovoleně a je pískáno. Míč mají domácí.

1

RZ Pellets Wolfsberger AC: Sallinger – Zündel, Sollbauer, Rnić, Palla – Flecker, Leitgeb, Offenbacher, Nutz – Gschweidl, Ouedraogo.
    Náhradníci: Soldo – Frieser, Drescher, Topcagic, Wernitznig, Steiger, Rabitsch.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Höller, Malic, Mahrer, Rath – Erhardt, Sittsam, Jano – Gruber, Bürger, Renner.
    Náhradníci: Casali – Pink, Prevljak, Sánchez, Ortiz, Grgic, Ertlthaler.

Rozhodčí: Weinberger – Heidenreich, Gruber.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.