Karabach – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Barcelona – Olympiakos 3:1 (kon.) | Juventus – Lisabon 2:1 (kon.)
Chelsea – AS Rím 3:3 (kon.) | Bayern – Celtic 3:0 (kon.) | Anderlecht – Paríž 0:4 (kon.)
Benfica – Manchester United 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Bazilej 0:2 (kon.)
Chelsea FC
3:3 (2:1)
AS Rím
Streda 18.10.2017, 20:45 • Stamford Bridge, London • Liga majstrov • Skupina C

Divoké stretnutie medzi Chelsea a AS Rím tak končí remízou 3:3. Zápas začal v réžií domácich, keď dva góly zariadila dvojica David Luiz a Eden Hazard. Kľúčový moment zrejme prišiel tesne pred koncom prvého polčasu, keď stav znížíl Kolarov a od tohto momentu mali zápas plne pod kontrolou hostia. V 64. minúte totiž vyrovnával krásnym volejom Džeko a o necelých desať minút potom dával Džeko druhý gól po perfektne zahranej štandartke Kolarova. Pätnásť minút pred koncom stretnutia dokázal vyrovnať skóre Hazard, ktorý vlastne aj spečatil stav zápasu. (22:39:21)

90+4

90+2
    Exekútorom štandartky Fabregas, ktorý našiel Cahilla, ale jeho hlavičkový pokus letí nad bránku Alissona.

90+1
    Nainggolan tvrdo zrazil k zemi prenikajúceho Williana. Nasleduje tak priamy kop domícich.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto gólovému stretnutiu ešte posledné štyri minútky nadstavenia.

88
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Diego Perotti, prichádza Stephan El Shaarawy.

87
    Ďalší z rady centrov do pokutového územia. Tentokrát to skúsil Rudiger, ale následne vôbec nevyšla koncovka Moratovi.

86
    Willian hľadal efektne Alonsa, ale jeho prihrávka bola odvrátená Faziom na autové vhadzovanie.

85
    Ten rozohrali hráči Chelsea nakrátko a po následnom centri sa dostal k hlavičke Rudiger. Jeho pokus však letí úplne vedľa bránky Alissona.

84
    Willian sa prekľučkoval po pravej strane, ale jeho center bol zrazený na rohový kop.

82
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Kevin Strootman, prichádza Alessandro Florenzi.
    81.

81
    Obrovská šanca Edina Džeka, ktorý mohol zaknihovať hatrick. Z pravej strany centroval do šestnástky Peres, ale útočník AS mieril o pár centimetrov vedľa bránky Courtoisa.

80
    Chelsea využíva aj posledné striedanie. Odchádza dvojgólový Hazard, ktorého nahradí Willian.

79
    Rím s postupnou rozohrávkou z vlastnej pozície čaká na vhodný moment pre ďalšie ohrozenie bránky Courtoisa.

77
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Davide Zappacosta, prichádza Antonio Rüdiger.

76
    Dokonca zápasu teda ostáva ešte pätnásť minút. Budú sa teda body deliť, alebo sa ešte jeden z tímov pokúsi vstreliť víťazný gól?
    75. Eden Hazard (CHE) - 3:3

Rastislav Štrauch

Góly: 11. David Luiz, 37. E. Hazard, 75. E. Hazard – 40. Kolarov, 64. Džeko, 71. Džeko

Karty:   70. Bakayoko (CHE)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:7.
    Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, Christensen, Cahill (C) – Zappacosta (77. Rüdiger), Fàbregas, David Luiz (58. Pedro), Bakayoko, Alonso – E. Hazard (80. Willian) – Morata.
    Náhradníci: Caballero – Batshuayi, Kenedy, Pedro, Willian, Scott, Rüdiger.

AS Rím: Alisson – Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan (C), Gonalons, Strootman (82. Florenzi) – Gerson (73. Pellegrini), Džeko, Perotti (88. El Shaarawy).
    Náhradníci: Skorupski – De Rossi, El Shaarawy, Pellegrini, Florenzi, H. Moreno, Ünder.