Spišská N. Ves – Topoľčany 1:4 (kon.) | Michalovce – Dubnica 3:2 (po pr.) | Pov. Bystrica – Skalica 1:4 (kon.)
Prešov – Trnava 9:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 5:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
HK Skalica
Piatok 20.10.2017, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 12. kolo

V dnešnom zápase napokon vyhrali hráči HK Skalica. Domáci hokejisti neboli odovzdaným súperom a o výsledok bojovali až do konca zápasu. Všetko začal v už v 4. minúte Hujsa tečovanou strelou. Druhý gól Skalice pridal v 5. minúte Kučera. Zdramatizovanie zápasu spôsobil gól Mokrohajskeho ktorý unikol hosťujúcim obrancom a oklamal Košúta. Na začiatku 3. tretiny však zahatal nádeje domácich Kotzman strelou do ľavého horného rohu brány Dzubinu. V závere zápasu potvrdil víťazstvo hostí druhým gólom Martin Hujsa. Zo zimného štadióna v Považskej Bystrici sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zbytok večera. (20:04:18)

59:06
    Od modrej vystrelil Škápik, nikto z hosťujúcich hráčov strelu netečoval a Dzubina si ju našiel.

58:49
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Schroner – 2 min., držanie).

57:36
    Skalica dala gól!
    O osude zápasu rozhoduje MARTIN HUJSA, pred Dzubinom sa puk poodrážal a prešiel pomedzi betóny prekvapeného Dzubinu. Asistencie: Jurák Roman.

56:45
    Skalica zatiaľ nepúšta Považskú Bystricu ku kontaktnému gólu a práve naopak útočí.

56:01
    Zakázané uvoľnenie Považskej Bystrice.

55:18
    Skalica sa mohla dostať do šance, jednému z hráčov však zavadzala zlomená hokejka, následne do útoku prešla Považská Bystrica, obrana Skalice to však zvládla.

54:33
    Dzubina zle rozohral, puk získali Skaličania, po kombinácii mohol do odkrytej brány zakončiť Jarolín, zlomil však hokejku.

53:15
    Košút skryl strelu do lapačky a bude to vhadzovanie v útočnom pásme Považskej Bystrice.

52:41
    Pšurný získal puk v útočnom pásme, následne bol však odstavený obrancami hostí.

51:52
    Hostia v plnom počte.

51:52
    Domáci v plnom počte.

50:48
    Do veľkej šance sa dostal Jurák, puk mu však zišiel z čepele a nedokázal zakončiť.

49:52
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavešič – 2 min., hrubosť).

49:52
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., faul lakťom).

49:12
    Bude nasledovať vhadzovanie v útočnom pásme Považskej Bystrice.

49:04

48:03
    Nahálka vypálil nedôraznú strelu a Skalica vyhodila puk.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Strásky

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 26. Mokrohajský – 4. Hujsa (Škápik, Vaškovič), 5. Kučera (Pavešič), 42. Kotzman (Janáč, Straka), 58. Hujsa (Jurák)

HK 95 Považská Bystrica: Dzubina – Leško, Niník, Dvořák, Nahálka, Bednár, Palovič, Kvocera, Majerčík – Brveník, Zlocha, Cíger – Blaško, Schroner, Koleda – Hrušík, Pšurný, Mokrohajský – Miro, Jurášek, Rodionov.
    HK Skalica: Košút – Janík, Škápik, Sloboda, Mikéska, Pavešič, Straka, Kukliš – Kniazev, Hujsa, Vaškovič – Okoličány, Jarolín, Jurák – Janáč, Kučera, Kotzman – Dvonč, Dufek, Hluch.

Rozhodca: Krist – Tvrdoň, Durmis.