Villach – Znojmo 6:3 (kon.)
EC Villach SV
6:3 (1:1, 2:0, 3:2)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Piatok 20.10.2017, 13:40 • Stadthalle Villach • Erste Bank Young Stars League

Utkání je u konce. Mladí Orli dnešek nezvládli a připisují si druhou porážku v řadě. Nyní se budou dělit o čtvrtou příčku s VASAS Budapeští.

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (15:53:32)

59:46
    Villach právě vstřelil branku!
    Villach ještě stvrzuje svoje vítězství střelou od STEFANA STEURERA.
    Bez asistence.

59:11
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 10 min. osobní trest).

58:20
    A je rozhodnuto. BENEDIKT ELIAS WOHLFAHRT posílá puk do odkryté znojemské klece.

57:40
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté se ale nehodlají jen tak vzdát. JAN BULÍN ještě chvíli před zazněním závěrečné sirény snižuje.
    Asistence: Tomáš Strnad, Filip Roubal.

57:10
    Orli to zkoušejí bez brankáře!

54:04
    Vypadá to, že o vítězi je už rozhodnuto. Čtvrtou branku utkání střílí BENEDIKT ELIAS WOHLFAHRT Asistence: Bernhard Schützenhofer a Philipp Wohlfahrt.

53:19
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Roubal – 2 min., hákování).

50:16
    Orli necelých 10 minut před koncem utkání snižují náskok, který si domácí tým vytvořil. Autorem druhé branky za Znojmo je Martin Kosnar.
    Asistence: Samuel Rudy, Zdenek Brabec.

44:13
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Friedrich – 2 min., krosček).

40:01

Druhé dějství je již minulostí. Domácí zabrali a poslali do hostující sítě dva kotouče, díky čemuž se ujali vedení v zápase. Pokud chtějí Orli s vývojem utkání něco udělat, musejí si pospíšit. Dvacet minut už není mnoho a dvoubranková ztráta může hráče ještě potrápit.

40:00

35:12
    Do znojemské sítě zaplula třetí branka. Jejim autorem je MARCEL RAUTER.
    Asistence: Stefan Steurer, Michael Rainer.

33:04
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Wohlfahrt – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Kosnar – 2 min., hrubost).

31:05
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Štěpanovský – 2 min., podražení).

27:45
    Domácí jdou po vzoru první třetiny opět do vedení. Tentokráte našel cestičku za Koluapevova záda JAKOB NUSSER.
    Asistence: Daniel Friedrich.

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

Marcela Procházková

Góly a asistencie: 4. Wuntschek (Nusser), 28. Nusser (Friedrich), 36. Rauter (Steurer, Rainer), 55. Wohlfahrt B. (Schützenhofer, Wohlfahrt P.), 59. Wohlfahrt B., 60. Steurer – 6. Roubal (Piš), 51. Kosnar (Rudy, Brabec), 58. Bulín J. (Strnad, Roubal)

EC Villach SV: Nußbacher (Schmidt) – Rauter, Pölzl, Sivec, Urbanek, Zeloth, Friedrich D. – Wohlfahrt E., Wohlfarht P., Schützenhofer – Brunner, Steurer, Friedrich L. – Nusser, Rainer, Wuntschek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Velička (Kolupaev) – Bazala, Hladil, Rudy, Brabec, Štěpanovský, Strnad, Peří – Zelenkov, Kosnar, Zmeškal – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Roubal, Sigmund, Piš – Miščík, Stromko, Michálek.

Rozhodca: Holzer – Martin, Huber