Brugge – Sint-Truiden 4:1 (kon.) | Liége – Waasland-Beveren 3:1 (kon.) | Mouscron – Antverpy 2:2 (kon.)
Club Brugge KV
4:1 (2:1)
Sint-Truiden VV
cz Nedeľa 29.10.2017, 14:30 • Jan Breydel stadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:25:48)

Je konec. Bruggy nakonec jasně zvítězily 4:1.
    V prvním poločase jsme viděli hned tři góly. Už v 18. minutě se prosadil Vormer, když krásně vymetl levý roh. Ovšem o dvě minuty později přišla rychlá odpověď, když se po centru přesně trefil hlavičkou Legear. Poté se na hřišti hodně faulovalo a viděli jsme menší bitvu. Ve 39. minutě Pirard podržel skvělými dvěma zákroky svůj tým, ale o minutu později z rohu už kapituloval, když se hlavou prosadil Decarli. Ke konci ještě mohl přidat třetí gól Cools, ale z voleje zamířil těsně vedle levé tyče.
    Ve druhém poločase jsme viděli dva góly na straně domácího týmu. V 65. minutě po faulu v pokutovém území se prosadil z penalty Vossen a v 72. minutě po krásné přihrávce do běhu zakončil přesně k pravé tyči Diaby. Poté měli domácí plno šancí na zvýšení náskoku, ale stav se už nezměnil.

90+3

90+3
    Po sražené střele následuje rohový kop pro Bruggy.

90+2
    Po centru se z voleje opřel do míče Jelle Vossen, ale jeho rána skončila vedle brány.

90+2
    Střelu domácího hráče Pirard chytil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Nyní domácí nacentrovali do vápna, ale k zakončení nedošlo.

89
    Nyní se za obranu dostal po pěkné přihrávce hostující hráč, ale jeho rána mu sklouzla s kopačky a skončila hodně vedle pravé tyče.

88
    Hosté se opět nedostali ke střele a Bruggy si hlídají konec zápasu.

87
    Hosté se snaží vstřelit alespoň jeden gól, ale obrana domácích je dnes skvělá a do žádné šance je nepustila.

85
    Nyní jsme viděli po jednom ofsajdu na obou stranách.

83
    Legear neprošel po levé straně přes obránce a dopředu se řídí Diaby, ale ten přišel o míč a následuje odkop od brány hostů.

81
    Po dalších možnost domácích následuje aut pro hosty.
    79. Vormem vypálil těsně nad břevno.

79
    Vormer skvěle vypálil, ale jeho rána šla těsně nad břevno Pirardovy brány!
    78. Vossen trestuhodně přestřelil bránu.

78
    Další tutovka domácích, která nekončí gólem! Po pár odrazech ve vápně se do obrovské možnosti dostal Jelle Vossen, ale tentokrát trestuhodně přestřelil!

77
    Diaby se ocitl v obrovské šanci, ale i když si obešel brankáře tak míč do brány nedostal, jelikož ho na brankové čáře vykopl hostující obránce.

Michal Raška

Góly: 18. Vormer, 40. Denswil, 65. Vossen (pen.), 72. Diaby – 20. Legear

Karty:   24. Wesley (BGY), 41. Decarli (BGY)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 15:13.
    Club Brugge KV: Hubert – Decarli, Mechele, Denswil – D. Cools, Vormer (C), Nakamba (74. Vanlerberghe), Limbombe – Vanaken, Wesley (59. Vossen), Bonaventure (53. Diaby).
    Náhradníci: Horvath – Diaby, Poulain, Simons, Vanlerberghe, Vlietinck, Vossen.

Sint-Truiden VV: Pirard – Kitsiou, Teixeira, Goutas, Kotysch, Antunes – Asamoah (76. Abrahams), Charisis (11. De Sart), De Petter (C), Legear – Boli.
    Náhradníci: Steppe – Abrahams, Ayala, Bezus, De Norre, De Sart, Dussaut.

Rozhodca: Bram van Driessche – Kevin Monteny, Mathias Hillaert