Lyon – Metz 2:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Lille – Marseille 0:1 (kon.)
Lille OSC
0:1 (0:1)
Olympique Marseille
cz Nedeľa 29.10.2017, 21:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:17. (22:53:22)

Je konec! Olympique Marseille nakonec dokázala uválčit toho utkání do vítězného konce a po těsně výhře 1:0 si tak odváží všechny tři body. O jedinou branku se postaral po necelých pěti minutách Sanson, na jehož trefu už nestačil nikdo ze zúčastněných reagovat.

90+5
    90+5. Ponce nedokázal srovnat.

90+5
    Ponce si dělal v šestnáctce prostor a poté z otočky vypálil pouze do boční sítě. Následovat bude rohový kop.

90+4
    Hosté se po Gustavově střele dostali k rohovému kopu, který pochopitelně rozehráli nakrátko. Nicméně následoval útočný faul Zamboy.

90+2
    Marseille stále hraje přesně tak, jak jí to vyhovuje. S míčem se nachází na útočné polovně a soupeře k ničemu nepouští.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Aymen Abdennour.

87
    Bývalý hráč Monaka je stále v péči lékařů a nehraje se zhruba minutu. Tento časový úsek se jistě započítá do nastaveného času.

86
    Z opakovaného záběru jsme si mohli všimnout, že Mendes zahrál hodně nevybíravě. Za tento čin se mohla vytáhnout i červená karta.

85
    Žlutou kartu dostává Thiago Mendes (Lille OSC).

85
    Hlavní sudí poskytl hostům výhodů, nicméně jeho zdlouhavá kombinace k ničemu nevedla. Germain se po likvidačním zákroku stále válí na hřišti.

84
    K rohovému praporku se postavil Bahlouli, jehož exekuce se nesetkala s úspěšným řešením. Marseille tak stále drží jednobrankový náskok.

83
    Poslední minuty nevýrazný El-Ghazi opět zavelel k průniku až k šestnáctce, kde jeho centr ke vzdálenější tyči odvrátil za cenu rohového kopu Rolando.

82
    Gustavo nasměroval kolmici na Sansona, který sám vycítil, že balón nezastihne na hrací ploše. Maignan tak bude vykopávat.

81
    Domácí kormidelník už sáhl ke všem střídáním, naopak hostující trenér má k dispozici ještě jedno. To si zřejmě nechá na závěrečné minuty.

80
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Patrice Evra, přichází Boubacar Kamara.

80
    Byl to právě domácí útočník Pépé, který se po kostrbatém uvolnění způsobil nějaké zranění. Na hrací ploše už je i lékařský personál.