Braga – Chaves 1:0 (kon.) | Ferreira – Praia 1:0 (kon.) | Aves – Guimarães 1:3 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:0 (1:0)
GD Estoril Praia
cz Nedeľa 29.10.2017, 19:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Primeira Liga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (21:01:16)

Je konec. Ferreira vyhrála 1:0 a pro Estoril je to už devátá prohra v řadě!
    V prvním poločase jsme viděli už v 5. minutě vlastní gól Abnera Felipe Souza de Almeidy. Poté ve 12. minutě byl v šanci domácí hráč, ale hlavou zamířil vedle pravé tyče. Ve 35. minutě Xavier vystřelil, ale brankář hostů se krásně vytáhl.
    Druhý poločas nám toho moc nenabídl. Ke konci byli hosté lepší, ale nedokázali nijak ohrozit bránu Felgueirase. V 84. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Santos, ale domácí to zvládli a tři body zůstaly doma.

90+7

90+7
    Míč skončil za brankovou čárou a následuje odkop od brány. Ještě byla na hřišti menší roztržka.

90+7
    Centr do vápna vyboxoval domácí brankář.

90+6
    Ještě poslední možnost hostů po faulu na půli hřiště.

90+6
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Pedrinho, přichází André Leal.

90+5
    Málem šel útočník Ferreiry sám, ale nedostal přihrávku. Následně se hostům nepovedl centr.

90+5
    S centrem do vápna si domácí poradili.

90+5
    Hosté nadále pokračují v tlaku.

90+4
    Pro rohový kop si vyskočil Mário Felgueiras a chytá míč do rukou.

90+4
    Střela sice šla přes zeď, ale tam do ní skočil bránící hráč a následuje rohový kop.

90+3
    Domácí Pedrinho nedovoleně zastavil hostujícího hráče těsně před vápnem a dostává žlutou kartu.

90+2
    Přichází útočný faul Conceicaa.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90+1
    Hostující hráč chtěl ve vápně nahrát pod sebe, ale jeho přihrávku zachytil domácí obránce a ten míč odkopl.

90
    Ten byl ovšem hodně přetažený a dalekým odkopem se Ferreira osvobozuje.

89
    S centrem do vápna si poradil João Góis a následuje rohový kop pro Estoril.

88
    Pěkný pas za obranu dostal Bruno Gomes de Oliveira Conceição, ovšem ocitl se v ofsajdové pasti.