Chabarovsk – Arsenal Tula 1:2 (kon.) | Perm – Machačkala 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – CSKA Moskva 2:2 (kon.)
Kazaň – Zenit 0:0 (kon.) | S. Moskva – Ufa 3:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:0 (0:0)
Zenit Petrohrad
cz Nedeľa 05.11.2017, 17:00 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 16. kolo

V tomto zápase, ve kterém měl více ze hry hostující celek, jsme branku neviděli. Týmy tak míří do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Fanoušci příliš fotbalové krásy neviděli. (18:55:32)

90+6

90+6
    Žlutou kartu dostává Sardar Azmoun (FC Rubin Kazaň).

90+5
    Žlutou kartu dostává Igor Smolnikov (FK Zenit Petrohrad).

90+4
    Rohový kop pro hostující celek, domácí Rubin si dokázal poradit s centrem před branku.

90+3
    Registrujeme další nepřesný pokus, Gökdeniz Karadeniz to vzal na sebe, ale branku trefit nedokázal.

90+2
    Hostující celek drží míč pod kontrolou, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím se ale ani jeden celek nemůže probojovat do šance.

90+1
    Z obranné poloviny budou rozehrávat domácí fotbalisté.

90+1
    Celkem pět minut se bude nastavovat nad rámec druhých pětačtyřiceti.

90
    Rohový kop pro hostující celek. To už probíhá poslední minuta hry. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Maxim Kanunnikov, přichází Gökdeniz Karadeniz.

87
    Alexandr Kokorin se dostal k hlavičce, jeho ránu dokázal zastavit brankář. Bezgólový stav stále trvá.

86
    Rohový kop pro hostující celek. Petrohrad má tak šanci v samotném závěru zápasu vstřelit gól. Obrana si ale dokázala poradit s centrem před bránu.

86
    Maxim Kanunnikov se dostal k zakončení, jeho rána minula branku, gólman zasahovat nemusel.

85
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy.

83
    Na druhé straně se také ke střele dostal hráč. Jmenovitě to byl Maxim Kanunnikov, který zkoušel trefit prostor u první tyče, ale neuspěl.

81
    Do zakončení se dostal hostující tým. Fanoušci Petrohradu jen smutně vydechli, protože Leandro Daniel Paredes minul bránu v dobré pozici.

81
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Mijo Caktaš.

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, ani jeden celek se nikam nežene. Čeká se na chybu, která zatím ale nepřichází.