Bulharsko – Saudská Arábia 1:0 (kon.) | Turecko – Albánsko 2:3 (kon.) | Poľsko – Mexiko 0:1 (kon.)
Turecko
2:3 (0:2)
Albánsko
cz Pondelok 13.11.2017, 18:30 • Antalya Stadium, Antalya • Medzinárodný prípravný zápas

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (20:25:00)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:19.

Je konec! Turecko nezvládlo dnešní přátelské utkání a na domácí půdě podlehlo Albánii 2:3! Domácí si situaci zkomplikovali v první půli, kdy se dvakrát prosadil albánský střelec Sadiku! V závěru prvního poločasu byl vyloučen hostující Memushaj, čehož Turci využili na začátku druhé půle, kdy snížil Ünder. Turci si však nepohlídali zadní vrátka a Grezda přidal třetí hostující branku. Po hodině hry sice snížil Akbaba, jenže Turecko už další branku přidat nestihlo.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Soyuncu (Turecko).
    Žlutou kartu dostává Tosun (Turecko).

90+2
    Yokuslu znovu napřáhl zpoza hranice pokutového území, nicméně jeho pokus prosvištěl vysoko nad břevnem hostujícího celku.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Albánie už dnešní utkání pouze dohrává. Hosté se nikam neženou a spoléhají na dlouhé odkopy na polovinu Turecka.

89
    Turecko už v posledních minutách vrhá všechny síly do útoku. Domácí fotbalisté přenášejí hru z jedné strany hřiště na druhou a snaží se najít mezeru v obraně soupeře.

88
    Tosun si při dalším průniku do pokutového území pomohl zatažením soupeře za dres a dopustil se zcela zbytečného útočného faulu. Albánie bude rozehrávat.

87
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Lilaj, přichází Lila.

86
    Yokuslu napadal rozehrávku Albánie na pravé straně hrací plochy. Domácí fotbalista dokonce zkusil skluz, jenže obránce stačil rychle rozehrát.

85
    Střídající Yazici si navedl míč na hranici pokutového území a vyslal prudkou střelu pravačkou. Jeho dělovka však prosvištěla kousek nad břevnem.

84
    Tosun dostal přihrávku do pokutového území, ale dotěrný obránce jej vytlačil ze střelecké pozice a domácí útočník už nedokázal zakončit.

83
    Turecko už Albánii prakticky nepůjčuje míč a snaží se najít recept na zatím kompaktní obranu soupeře. Albánci si pomáhají dlouhými odkopy.

82
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Roshi, přichází Ajdarević.

81
    Hostující záložník Eros Grezda zůstává ležet na trávníku v blízkosti pokutového území Turecka a drží se za levé lýtko. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.

80
    Domácí obránce Soyuncu dlouho otálel s odkopem centrovaného míče z malého vápna. Domácí stoper se ale nenechal ošálit a vyvezl balón na polovinu soupeře.