Škótsko – Česko | 0:1 (kon.) |
Arménsko – Srbsko | 0:1 (kon.) | | | S. Macedónsko – Rakúsko | 0:4 (kon.) | | | Azerbajdžan – Kosovo | 0:0 (kon.) |
Cyprus – Maďarsko | 0:2 (kon.) | | | Turecko – Belgicko | 1:2 (kon.) | | | Moldavsko – Česko | 1:3 (kon.) |
Gruzínsko – Litva | 1:0 (kon.) | | | Estónsko – Island | 2:3 (kon.) | | | Bulharsko – Čierna Hora | 3:1 (kon.) |
Poľsko – Dánsko | 3:1 (kon.) | | | Izrael – Nemecko | 2:5 (kon.) | | | Portugalsko – Švajčiarsko | 2:1 (kon.) |
Nórsko – Írsko | 2:1 (kon.) | | | Wales – Rumunsko | 0:0 (kon.) | | | Škótsko – Ukrajina | 0:2 (kon.) |
Španielsko – Slovensko | 5:1 (kon.) |
Írsko – Dánsko | 1:5 (kon.) |
J. Kórea – Srbsko | 1:1 (kon.) | | | Čína – Kolumbia | 0:4 (kon.) | | | Argentína – Nigéria | 2:4 (kon.) |
Katar – Island | 1:1 (kon.) | | | Slovensko – Nórsko | 1:0 (kon.) | | | Rusko – Španielsko | 3:3 (kon.) |
Rumunsko – Holandsko | 0:3 (kon.) | | | Maďarsko – Kostarika | 1:0 (kon.) | | | Belgicko – Japonsko | 1:0 (kon.) |
Nemecko – Francúzsko | 2:2 (kon.) | | | Rakúsko – Uruguaj | 2:1 (kon.) | | | Wales – Panama | 1:1 (kon.) |
Anglicko – Brazília | 0:0 (kon.) | | | Portugalsko – USA | 1:1 (kon.) |
Senegal – Južná Afrika | 2:1 (kon.) | | | Burkina Faso – Kapverdy | 4:0 (kon.) |
koniec
Estónsko
2:3
(1:0)
Island
90+2
|
Žlutou kartu dostává Jón Dagur Þorsteinsson (Island).
|
|
67
|
Žlutou kartu dostává Märten Kuusk (Estonsko).
|
|
54
|
Hlavní rozhodčí přešel Millerův zákrok v pokutovém území a o pár sekund později odhalil simulování Mikaela Andersona, který si nevymodlil penaltu po střetu se Šleinen.
|
|
51
|
Samúel Friðjónsson fauloval bez míče běžícího Millera a vyfasoval žlutou kartu. Estonsko bude kopat slibný přímý kop.
|
|
36
|
German Šlein zezadu podkopl Friðjónssona a jako první hráč vyfasoval žlutou kartu.
|
Góly:
45+1. Sinjavskij, 51. Lilander – 56. Guðmundsson, 74. Guðmundsson, 79. Karlsson
Rozhodca: Ulusoy – Kan, Ögel (všichni TUR)
Diváci:
Karty: 36. Šlein (EST), 67. Kuusk (EST) – 51. Friðjónsson (ISL), 54. Anderson (ISL), 90+2. Þorsteinsson (ISL)
Nepremenená penalta:
Estónsko:
Vaikla – Lukka, Kaldma, Kuusk (C), Lilander – Miller, Šlein, Ainsalu, Liivak – Riiberg, Järva.
Náhradníci: Igonen – Märgi, Poom, Sinjavskij, Järrvelaid, Grauberg, Vainumäre.
Tréner:
Island: Olafsson – Sampsted, Andresson, H. V. Guðmundsson, F. Ö. Fridriksson – Friðjónsson, Anderson – Magnusson, A. Guðmundsson (C), Þorsteinsson – Haraldsson.
Náhradníci: A. S. Fridriksson – Einarsson, Brynjarsson, Stefánsson, Gunnarsson, Karlsson, Helgason.
Tréner:
Náhradníci: Igonen – Märgi, Poom, Sinjavskij, Järrvelaid, Grauberg, Vainumäre.
Tréner:
Island: Olafsson – Sampsted, Andresson, H. V. Guðmundsson, F. Ö. Fridriksson – Friðjónsson, Anderson – Magnusson, A. Guðmundsson (C), Þorsteinsson – Haraldsson.
Náhradníci: A. S. Fridriksson – Einarsson, Brynjarsson, Stefánsson, Gunnarsson, Karlsson, Helgason.
Tréner:
Rozhodca: Ulusoy – Kan, Ögel (všichni TUR)
Diváci:
Michal Břuchanský