Arménsko – Srbsko 0:1 (kon.) | S. Macedónsko – Rakúsko 0:4 (kon.) | Azerbajdžan – Kosovo 0:0 (kon.)
Cyprus – Maďarsko 0:2 (kon.) | Turecko – Belgicko 1:2 (kon.) | Moldavsko – Česko 1:3 (kon.)
Gruzínsko – Litva 1:0 (kon.) | Estónsko – Island 2:3 (kon.) | Bulharsko – Čierna Hora 3:1 (kon.)
Poľsko – Dánsko 3:1 (kon.) | Izrael – Nemecko 2:5 (kon.) | Portugalsko – Švajčiarsko 2:1 (kon.)
Nórsko – Írsko 2:1 (kon.) | Wales – Rumunsko 0:0 (kon.) | Škótsko – Ukrajina 0:2 (kon.)
Španielsko – Slovensko sk 5:1 (kon.)
Poľsko
3:1 (2:0)
Dánsko
cz Utorok 14.11.2017, 18:00 • Gdynia Stadium, Gdynia • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:45)

Je konec. Polsko nakonec zvítězilo jasně 3:0.
    V prvním poločase jsme viděli už na začátku velkou šanci Dánska, ale Dolberg ani Ingvartsen míč do sítě nezakončili. Ve 12. minutě se opět dostal do šance Ingvartsen, ale minul pravou tyč. V 15. minutě Konrad Michalak dostal skvělý centr a po precizním zpracování vystřelil mezi nohy dánského brankáře a poslal Polsko do vedení 1:0. Ve 24. minutě udělal Nelsson velkou chybu a Pawel Tomczyk zakončoval do prázdné brány 2:0.
    Ve druhé půli zvýšil náskok v 74. minutě Szymon Zurkowski, když vystřelil přesně k pravé tyči. V 79. minutě mělo Dánsko velkou šanci, ale gólem neskončila. To se jim povedlo až těsně před koncem, když Skov našel ve vápně Nikolaie Laursena a ten míč dokopl do brány.

90+4

90+3
    Dánové se dál pokoušejí dostat do vápna, ale tentokrát centr chytil brankář Grabara.
    90+2. LAURSEN - 3:1

90+2
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Skov našel ve vápně NIKOLAIE LAURSENA a ten neměl problém míč dorazit do poloprázdné brány.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Dánsko má rohový kop.

89
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Zurkowski, přichází Piotrowski.

88
    Larsen vypálil vedle brány.

87
    Nyní se ke střele dostal ve vápně Duelund, ale Grabara si sní lehce poradil.

86
    Nyní jsou u míče hosté, ale dnes jim to prostě nejde. Nemohou se dostat do vápna, jelikož záloha pracuje skvěle s obranou.

85
    Kopacz si dal míč na pravou nohu, ale poté zamířil vedle brány.

84
    U míče jsou opět domácí hráči, kteří si hlídají po dvou vstřelených gólech celý zápas a o dnešním vítězi je skoro rozhodnuto.

83
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Szymanski, přichází Kopacz.

81
    Střela hostů skončila vedle pravé tyče a Grabara bude mít další odkop od brány.

80
    Po rohovém kopu Dánska nic nevzniklo, jelikož míč odkopli domácí hráči.
    79. Obrovská šance Dánska brankou neskončila.

79
    Obrovská šance Dánska opět nekončí gólem, jelikož skvěle zasáhla obrana a hlavně brankář Grabara!