Senegal – Južná Afrika 2:1 (kon.) | Burkina Faso – Kapverdy 4:0 (kon.)
Burkina Faso
4:0 (1:0)
Kapverdy
cz Utorok 14.11.2017, 20:30 • Stade du 4 aoutOuagadougou • Kvalifikácia MS (Afrika) • Skupina D

Domácí celek v tomto zápase skupiny D vyhrál 4:0, velkou mírou se o to postaral Prejuce Nakoulma, který zaznamenal hattrick. Tento duel neměl žádný vliv na postupují celek. Tím je Senegal. (22:35:48)

90+4
    90+4. Banou DIAWARA - 4:0

90+4
    Burkina Faso právě vstřelila branku!
    Kouakou rozehrával volný kop po faulu soupeře. Míč se přesně snesl do míst, kde byl BANOU DIAWARA a hlavou posla míč do brány.

90+4
    Žlutou kartu dostává Diney (Kapverdy).

90+3
    Bude se nastavovat pravděpodobně o něco více, neboť až nyní je domácí gólman v pořádku.

90+2
    Nyní je ošetřován brankář domácího týmu. Koffi v tomto zápase mnoho práce neměl.

90+1
    Sudí bude nastavovat tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Burkina Faso: ze hřiště odchází Bertnad Traore, přichází Banou Diawara.

88
    Kapverdy se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, ale jeden z hráčů v zeleném si pomohl faulem.

87
    Další centr před branku hostujícího celku postrádal přesnost.

86
    Celý proces se bude opakovat.Tentokrát se o zakončení pokoušel Malo, ale nedokázal vypálit.

85
    Domácí celek vyslal krásnou ránu z velké dálky, brankář Voziňa vyrazil jen za cenu rohového kopu.

84
    Hráči v zeleném, tedy domácí, hrají na obranné polovině. Hostující celek je příliš nenapadá. Mnoho šancí k vidění není. V poklidném tempu se zápas dohrává. Nyní Nakoulma špatně přihrát spoluhráči do běhu.

81
    Burkina Faso se pokouší přidat čtvrtou branku, zatím ale marně.

79
    Volný kop rozehrávají domácí. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

78
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy. Více ze hry mají domácí fotbalisté. Coulibaly vedl další akci.