J. Kórea – Srbsko 1:1 (kon.) | Čína – Kolumbia 0:4 (kon.) | Argentína – Nigéria 2:4 (kon.)
Katar – Island 1:1 (kon.) | Slovensko – Nórsko sk 1:0 (kon.) | Rusko – Španielsko 3:3 (kon.)
Rumunsko – Holandsko 0:3 (kon.) | Maďarsko – Kostarika 1:0 (kon.) | Belgicko – Japonsko 1:0 (kon.)
Nemecko – Francúzsko 2:2 (kon.) | Rakúsko – Uruguaj 2:1 (kon.) | Wales – Panama 1:1 (kon.)
Anglicko – Brazília 0:0 (kon.) | Portugalsko – USA 1:1 (kon.)
Belgicko
1:0 (0:0)
Japonsko
cz Utorok 14.11.2017, 20:45 • Jan Breydel Stadion (Bruggy) • Medzinárodný prípravný zápas

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:36:36)

Sledovali jsme přípravné utkání mezi Belgií a Japonskem, které končí těsnou výhrou domácích 1:0, když se v 73. minutě prosadil Romelu Lukaku po parádní individuální akci Nacera Chadliho. Japonsko odehrálo skvělé utkání a domácí můžou být rádi, že zvítězili.Druhý poločas byl průměrný, mohli jsme sledovat spoustu přerušení díky střídáním, faulům a vhazováním.

90+3

90+1
    Japonsko tlačí svého soupeře, který je v posledních sekundách zalezlý na své obranné polovině.

90
    Nizozemský rozhodčí Makkelie se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Jordan Lukaku sice na polovině hřiště ztratil míč, jenže Defour s Dembelem se stihli včas vrátit a úspěšně odebrali Kubovi míč.

88
    Vertonghen zabránil Ideguchimu, aby poslal míč na bránu, Mirallas prchá do brejku, neboť je velmi čilý.

87
    Japonsko vrhá všechny síly do útoku. Zatím jsou naskládaní kolem pokutového území Belgie.

86
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Sakai, přichází Sakai.

85
    Útočným faulem se provinil Yamaguchi, jeden z mála, který zatím nebyl střdán.

84
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Witsel, přichází Defour.
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Chadli, přichází J. Lukaku.

83
    Španělský trenér ve službách Belgie připravuje další střídání.

82
    Belgičané si přihrávají na své útočné polovině a chtějí rozhodnout dnešní utkání, jenže hosté nepoleví ani na minutu.

81
    Thorgan Hazard se krásně dostal do pokutového území, přihrával do druhé vlny na Divocka Origiho, jenže ten trefil pouze obránce Makina.

80
    Střely celkem: 8-8
    Střely na bránu: 4-3
    Ze statistik můžeme vidět, že utkání je na střely velice vyrovnané. Japonsko není jenom do počtu tak, jak bylo v pátek s Brazílií.

79
    Nově příchozí Inui se dostal do velké šance, jenže jeho střelu z hranice vápna vyrazil Simon Mignolet na další rohový kop.