Toronto – NJ Devils 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 6:4 (kon.) | Montreal – Arizona 4:5 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Tampa Bay – Dallas 6:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 6:4 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 3:2 (3:2 po s.n.) | Colorado – Washington 6:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.)
Vancouver – Vegas 2:5 (kon.) | LA Kings – Boston 1:2 (kon.) | San Jose – Florida 0:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
New Jersey Devils
cz Piatok 17.11.2017, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Ode mne už je to pro dnešek vše. Přeji příjemně prožitý sváteční pátek a někdy příště, nejen u NHL, opět na počtenou! (04:06:34)

Do utkání nezasáhl žádný český hráč.

1. Frederik Andersen (TOR) 42 zák., 0 gólů, 100%
    2. William Nylander (TOR) 1+0
    3. Cory Schneider (NJD) 24 zák., 1 gólů, 96,0%

Střely celkem:
    Toronto 25, New Jersey 42.

Je dobojováno. Vítězem dnešního utkání se nakonec stává tým Toronto Maple Leafs! Hokejoví fajnšmekři si v tomto souboji zřejmě nepřišli na své, k vidění totiž byla urputná bitva, které po zajímavé první třetině bolestně chyběly gólové šance. Stav 0:0 se na ukazateli skóre udržel až do prodloužení, které rozhodl těsně před jeho koncem krásnou individuální akcí William Nylander. Sledovali jsme vůbec první utkání letošního ročníku NHL, které nenabídlo gól v základním hracím čase.

64:58 William NYLANDER - 1:0

64:58
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto rozhoduje dvě sekundy před koncem prodloužení! WILLIAM NYLANDER předvedl one man show, pokryl si totiž puk za brankou, podél mantinelu najel do kladného střeleckého úhlu, načež se ladně zbavil Halla a z prostoru mezi kruhy našel skulinku mezi Schneiderovým betonem a tyčkou.
    Asistence: Nazem Kadri, Morgan Rielly.

64:29
    Šance střídá šanci! Za domácí tým neuspěl v úniku Reilly, načež Halla opět vychytal fantastický Andersen.

63:59
    Tribuny bouří! Palmieri si pohrál s Carrickem a zblízka vystřelil. Andersen ale předvádí svůj jubilejní 40. zákrok v utkání.

62:38
    Butcher vypálil od modré čáry společně se závěrem přesilovky. Andersonovi puk propadl za záda, ale nablízku nebyl žádný z Ďáblů, který by jej dostal na vytoužené místo.

62:00
    Butcher pobídl Stafforda, jehož střela z levého kruhu skončila na gólmanově vyrážečce.

61:40
    Hall si vyměňuje přihrávky s Butcherem, ale oba hráči se ostýchají střílet a Toronto se tak dokáže udržet v obranné formaci.
    61:08

61:08
    Hall chytře vybídl Hischiera, jenž se zjevil u levé Andersonovy ruky nekrytý. Mladý Švýcar rychle zakončoval, ale žádnou mezírku v brankářově postoji se mu nalézt nepodařilo.

60:50
    Hned v úvodu oslabení vyhazuje Zaitsev. Devils mají velkou šanci rozhodnout v přesilovce čtyř proti třem.

60:42
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Gardiner – 2 min., nedovolené bránění).

60:26
    Hall se nakonec vydal na výlet až za Andersenovu svatyni a nabíjel mezi kruhy Santinimu. Brankář nepříjemnou střelu bez přípravy krotí!