Nitra – Zvolen 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Košice 2:4 (kon.) | Poprad – Trenčín 1:2 (kon.)
B. Bystrica – Žilina 4:0 (kon.) | Detva – Nové Zámky 4:2 (kon.)
HK Poprad
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 17.11.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 20. kolo

Tretia tretina napokon rozhodla o osude tohto stretnutia. V 49. minúte sa presadil Sojčík a stav 1:2 sa napokon nezmenil. Trenčín si vezie z Popradu tri body do tabuľky.
    Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok večera. (19:21:04)

59:58
    Po predchádzajúcej šanci Popradu sa ešte zrodila menšia strkanica. Peter Olvecký a Patrik Svitana dostávajú po dve minúty za hrubosť.

59:50
    Mlynarovič našiel pred bránkou Vartovníka, ktorý ešte aj vystrelil, no puk smeroval iba do Valenta.

59:11
    Ivanov v tejto chvíli odchádza na striedačku, toto je posledná šanca pre domácich.

58:51
    Königov nahodený puk od modrej čiary bol tečovaný a strela letela vedľa Valentovej bránky.

58:17
    Hecl získal puk na pravom kruhu, ešte párkrát premiešal puk a strieľal. Puk skončil na Ivanovom betóne.

57:46
    Varga vybojoval puk v obrannom pásme, prihral ho Fruhaufovi, ktorý ho bezpečne odstrelil za Ivanova.

56:43
    Nepodarená rozohrávka domácich. Puk skončil na Olveckého hokejke v strednom pásme. Trenčania potom nazbierali cenné sekundy, dostali sa s pukom do útočného pásma.

55:24
    Varga v rohu klziska prišiel o puk po súboji s Ježekom. Poprad sa naďalej snaží, no prechod cez trenčiansku defenzívu je naozaj problematický.

54:03
    Ján Pardavý vykorčuľoval s pukom po ľavom krídle, dostal sa blízko pred bránku a vystrelil. Jeho zakončenie však smerovalo vedľa.

53:25
    Vartovník sa snažil vzdušnou prihrávkou nájsť Bondru, no puk nakoniec zachytil jeden z trenčianskych obrancov a poslal ho von z obranného pásma.

52:10
    Šitikov na ľavom kruhu už stratil rovnováhu a spadol na ľad. Hostia získali puk a poľahky ho poslali von z obrannej tretiny.

51:21
    Kroták spoza bránky takmer našiel Matúša Paločka, no napokon puk Paločkovi preskočil cez hokejku a vystreliť už nedokázal.

51:01
    Jindřich Abdul získal puk pri mantineli v útočnom pásme. Poslal ho švihom na bránku. Valent mal pripravenú svoju lapačku a bezpečne do nej zachytil puk.

50:39
    Mlynarovičovi ušiel puk na ľavom kruhu. Buc sa ho snažil získať späť, no veľmi sa mu to nepodarilo.

49:44
    Hudec našiel krížnou prihrávkou na ľavom kruhu Juraja Cebáka. Jeho prudká strela smerovala len do plexiskla.

Dnešné stretnutie sleduje 2 158 divákov.

48:34
    Trenčín dal gól!
    Dukla využíva presilovku a dostáva sa do vedenia! Radivojevičovu strelu Ivanov vyrazil pred seba, následnú strelu z pravého kruhu od PETRA SOJČÍKA však už nezachytil, nemal takmer žiadnu šancu.
    Asistencia: Branko Radivojevič.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 13. Buc (Fabian, Mlynarovič) – 39. Hudec (Švec), 49. Sojčík (Radivojevič)

HK Poprad: Ivanov (Corbeil) – Fabian (C), König, Davydov, Ježek, Jáchym, Dinda, Brejčák (A), Česánek – Buc, Mlynarovič, Svitana (A) – Hvila, Heizer, Šitikov – Bondra, Vartovník, Abdul – Kroták, Paločko ml., Paločko
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Hiadlovský) – Romančík, Starosta (A), Frühauf (A), Cebák, Bohunický, Holenda, Páč – Radivojevič (C), Ölvecký, Bezúch – Sojčík, Bulík, Varga – Mikula, Pardavý, Hecl – D. Hudec, J. Švec, Špankovič

Rozhodca: Kalina, Lauff – Bogdaň, Gajan

Diváci: 2 158