Twente – Heerenveen 0:4 (kon.) | Feyenoord – Venlo 1:1 (kon.) | Breda – Amsterdam 0:8 (kon.)
Willem II – Sparta Rotterdam 2:2 (kon.)
Willem II Tilburg
2:2 (0:2)
Sparta Rotterdam
cz Sobota 18.11.2017, 20:45 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Holandská Eredivisie • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:35)

Je konec. Willem II Tilburg nakonec po skvělém vstupu do druhého poločasu srovnal stav utkání.
    V prvním poločase jsme se dočkali hned dvou gólů a oba dva dal Rotterdamský Deroy Duarte. První vstřelil ve 24. minutě kdy se po přihrávce od Muhrena opřel do míče a přízemní ránou otevřel skóre utkání. O tři minuty později po krásné akci opět s Muhrenem trefil levou šibenici.
    Do druhého poločasu vstoupili domácí skvěle a už ve 47. minutě se prosadil krásnou ranou k levé tyči Thom Haye. Tliburg dál tlačil a v 57. minutě srovnal utkání Bartholomew Ogbeche, který zakončil k pravé tyči. V 75. minutě skvěle vypálil Goodwin, ale Branderhorst byl připraven a vyrazil míč. Ke konci utkání už nechtěl žádný tým udělat chybu a zápas tak skončil smírně 2:2.

90+5

90+5
    Hosté mají autové vhazování na levé straně.

90+4
    Nyní se domácí dopustili faulu a Sparta má přímý kop.

90+4
    Francisco Sol se málem ocitl ve stoprocentní šanci, ale naštěstí pro hosty obránce Michel Breuer se ještě ve vápně dostal před domácího útočníka a odebral mu míč.

90+4
    Mattijs Branderhorst musel jít do vzduchu aby vyboxoval míč.

90+3
    Hráči Sparty čistě vybojovali míč. Následně se domácí hráč dopustil faulu na Craiga Goodwina.