LA Kings – Florida 4:0 (kon.) | Buffalo – Carolina 1:3 (kon.) | Montreal – Toronto 0:6 (kon.)
Tampa Bay – NY Islanders 3:5 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:2 (kon.) | Washington – Minnesota 3:1 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 3:4 (po pr.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.)
Carolina – NY Islanders 4:2 (kon.)
San Jose Sharks
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Boston Bruins
cz Nedeľa 19.11.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

58:46
    Něco málo přes minutu do konce základní hrací doby je tu trest za podražení pro hráče Bruins. Menší trest bude muset odsedět za brankáře Chudobina Acciari.

49:48
    San Jose si zahraje přesilovku čtyři na tři po faulu na Tomáš Hertla. Arbitři do boxu trestoměřičů posílají Kevina Millera. Dobrá šance pro domácí, jak vyrovnat.

48:20
    Podruhé v zápase bude muset za katr odejít Joe Thornton, který tak oslabí svůj tým. Také v tomto případě za podražení. Ale na druhé straně taktéž padne trest, Kuraly inkasuje dvě minuty za nafilmovaný pád.

30:46
    Budeme sledovat hru ve čtyřech na obou stranách. Domácí Jannik Hansen dostává dvě minuty za zbytečné přehrávání pádu, hostující Zdeno Chára si zase musí jít sednou za nedovolené bránění.

27:20
    Máme tu teprve druhé vyloučení zápasu a první na straně San Jose. Domácí útočník Joe Thornton musí za katr, protože podrazil soupeře. Uvidíme, jak si Medvědi s úvodní přesilovkou poradí.

08:43
    Hostující hokejista Riley Nash musí na trestnou lavici, protože hned po vhazování v obranném pásmu podrazil soupeře. Takže tu máme první trest zápasu a zároveň první přesilovku San Jose Sharks.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 5. Meier (Goodrow, J. Ward) – 7. Cehlárik (DeBrusk), 11. DeBrusk (McAvoy, Kuraly), 55. Heinen (K. Miller)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Heed – Donskoi, J. Thornton, Pavelski (C) – Hertl, Couture, M. Karlsson – Bødker, Tierney, Hansen – Meier, Goodrow, J. Ward.
    Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára (C), McAvoy, O'Gara, Carlo, Postma, K. Miller – Heinen, Bergeron, Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Cehlárik – Vatrano, Riley Nash, Acciari – Schaller, Kuraly, Szwarz.

Rozhodca: Furlatt, Brenk – Cameron, Miller

Diváci: 17 442