Sparta Praha – Třinec 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Litvínov – Jihlava 3:0 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 4:3 (1:0 po s.n.) | Hradec Králové – Chomutov 3:2 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (0:0, 1:1, 3:2)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 19.11.2017, 16:20 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 23. kolo

Z mojí strany je to pro dnešek vše. Přeji vám ničím nerušený zbytek nedělního večera. (18:44:56)

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Martin Nečas (KOM) a Marek Kvapil (LIB).

Je konec! Kometa sice ve třetí třetině stáhla dvoubrankový náskok soupeře, jenže nakonec jí srazil svým gólem její bývalý hráč, Marek Kvapil. Závěr utkání už si Liberečtí pohlídali a mohou se radovat ze tří bodů!

59:55
    Petr Jelínek poslal přímo z buly kotouč do rohu třetiny hostujícího celku.

59:54
    Šest vteřin před koncem si Brno ještě vyžádalo oddechový čas. Buly proběhne ale proběhne ve středovém kruhu a Kometa to bude mít opravdu těžké.

59:30
    Jan Stránský už zakončoval do opuštěné brány hostů, gólovou radost mu ale skvělým obranným zákrokem pokazil Michal Barinka.

59:20
    Kometa to zkouší v šesti!

59:05
    Lukáš Krenželok zavezl kotouč do třetiny, kde jej přidržel u mantinelu a pošetřil cenné vteřiny.

58:37
    Severočeši dobře brání střední pásmo.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Brnu se zatím nedaří vytvořit závěrečný tlak.

57:19
    Tým z města pod Ještědem nakonec dostal puk pryč ze své třetiny a může vystřídat.

56:30
    Kometa zamkla Tygry v jejich obranném pásmu a snaží se něco vymyslet.
    54:34 Marek KVAPIL - 4:3

54:34
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po střele Michal Bulíře a sérii následných odrazů se kotouč dostal na hůl MARKA KVAPILA, jenž z ostrého úhlu překonal ležícího Marka Čiliaka a vstřelil svou první branku v libereckém dresu! Asistence: Michal Bulíř.

53:43
    Ofsajd v podání libereckého celku.
    53:05 Leoš ČERMÁK - 3:3

53:05
    Kometa právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Střelu Radima Zohorny od levého mantinelu vyrazil Jaroslav Janus svým betonem přímo na hokejku LEOŠE ČERMÁKA, který pohotově poslal kotouč do sítě a srovnal na 3:3. Asistence: Radim Zohorna.

Jonáš Majtyka

Góly a asistencie: 29. Bulíř (M. Kvapil, Bakoš), 44. J. Stránský (Kolmann), 48. Redenbach (Havlín), 55. M. Kvapil (Bulíř) – 35. Mallet (H. Zohorna), 50. Nečas (H. Zohorna, Mallet), 54. L. Čermák (R. Zohorna)

Bílí Tygři Liberec: Janus (Will) – Havlín, Ševc (C), Jánošík, Šmíd (A), Kolmann, Derner, Maier – Jašek, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bakoš, Bulíř, M. Kvapil – Bartovič, Redenbach, Ordoš – J. Stránský, Vantuch, J. Vlach.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – O. Němec, Barinka, J. Krejčík, L. Vágner, Štencel, Bartejs – M. Erat (A), Hruška, Zaťovič (A) – Haščák, Nahodil, Dočekal – Vincour, L. Čermák (C), T. Svoboda – H. Zohorna, Nečas, Mallet – R. Zohorna.

Rozhodca: Hradil, Kika – Kajínek, Zavřel

Diváci: 5 959