Crystal Palace – Stoke City 2:1 (kon.) | Manchester United – Brighton 1:0 (kon.) | Newcastle – Watford 0:3 (kon.)
Swansea – Bournemouth 0:0 (kon.) | Tottenham – West Bromwich 1:1 (kon.) | Liverpool – Chelsea 1:1 (kon.)
Newcastle United
0:3 (0:2)
Watford FC
cz Sobota 25.11.2017, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 13. kolo
    Fotbalisté Watfordu odjíždějí z Newcastlu hodně spokojeni.

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:13. (17:58:42)

Fotbalisté Watfordu se mohou radovat! Na St James' Parku dnes odehráli velmi dobrý zápas a vezou si domů vítězství 3:0. Za ním hosté vykročili už v první půli, kdy Marvin Zeegelaar dvakrát nahrával a v prvním případě se přesně trefil Will Hughes a ve druhém si dal těsně před pauzou vlastní gól DeAndre Yedlin. V 62. minutě se pak po centru Richarlisona prosadil Andre Gray a bylo definitivně jasno. Newcastle tak prohrál počtvrté v řadě, to Hornets zabodovali naplno podruhé za sebou.

90+3

90+3
    Ve středovém kruhu zůstává ležet na hřišti Gray, ale rozhodčí už nechce závěr utkání zdržovat a nechává hru pokračovat.

90+2
    Sebastian Prödl se tvrdě srazil s Mitrovićem. Obránce Watfordu dostává žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí Kavanagh nastaví ještě tři minuty.

90
    Tom Cleverley se dostal ke střele z 20 metrů. Bývalý záložník Manchesteru United zamířil nad.

89
    Naopak svěřenci Rafaela Beníteze prohrají už čtvrtý zápas v řadě a jejich situace začíná být nepříjemná. Dnes Straky své fanoušky zrovna nepotěšily.

88
    Utkání se spíše už jen dohrává. Watford si jde za jasnými třemi body.

86
    Centrovaný míč propadl až před bránu, kde byl Aleksandar Mitrović. Srbský útočník si položil obránce Kabaseleho a už se zdálo, že balón pošle za záda bezmocného Gomese, ale ležící Kabasele ho ještě vychýlil na roh!

84
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází André Carrillo.

83
    Andre Gray teď naložil s gólovou šancí podobně, jako před několika minutami Mitrović. Hostující útočník jen lehce poslal míč do náruče brankáře.

81
    Mitrović našel ve spolupráci střídajících hráčů Ayozeho Péreze. Ten střílel z hranice šestnáctky poměrně vysoko nad. Mnoho fanoušků Newcastlu už opouští svá místa a spěchá ke svým autům či na MHD.

79
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Roberto Pereyra.

79
    Will Hughes je hodně ostrý chlapík. Teď zajel skluzem do kličkujícího Manquilla. Trefil ale i míč, takže se o faul nejednalo.

78
    Ciaran Clark zahrával standardní situaci Newcastlu. Jeho centr hostující obrana odvrací do bezpečí.

76
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Jacob Murphy, přichází Ayoze Pérez.