Rennes – Nantes 2:1 (kon.) | Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Dijon – Toulouse 3:1 (kon.)
Metz – Amiens 0:2 (kon.) | Montpellier – Lille 3:0 (kon.) | Troyes – Angers 3:0 (kon.)
FC Metz
0:2 (0:1)
Amiens SC
cz Sobota 25.11.2017, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:00:28)

Amiens si nakonec výhru pohlídali a vyhráli 2:0.
    V prvním poločase jsme viděli vyrovnaný výkon, ale přece jenom dali hosté gól, když se ve 29. minutě hlavou prosadil Moussa Konaté a poslal Amines do vedení 1:0.
    Ve druhém poločase v 66. minutě Bongani Zungu natáhl a krásnou ránou k pravé tyči zvýšil náskok na 2:0. Méty ani dnes nevstřelili branku a dál se potácí se špatnou formou.

90+4

90+4
    Méty se nemohou dostat do zakončení.

90+3
    Po střetu je na zemi hostující hráč a hra je přerušena.

90+1
    U míče jsou nyní hosté, kteří ale jenom odkopli míč.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Domácí mají rohový kop. Po něm se dostal do zakončení útočník Mét, ale ten zfauloval hostujícího brankáře.