Brighton – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Leicester – Tottenham 2:1 (kon.) | Watford – Manchester United 2:4 (kon.)
West Bromwich – Newcastle 2:2 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (1:0)
Newcastle United
Utorok 28.11.2017, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 14. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:56:23)

Po nevýraznom prvom polčase sa futbalové divadlo rozbehlo naplno až po zmene strán. Na gól Robsona-Kanua z prvej nadstavenej minúty prvé dejstva nadviazal Field. O tri minúty neskôr však Clark reagoval po rohovom kope, všetko to ukončil nešťastný teč Evansa po priamom kope Ritchieho. Newcastle ovládol duel v poslednej polhodine, stačilo to však iba na vyrovnanie.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:12.

90+5

90+5
    Všetci hráči pred veľkým vápnom West Bromu, Shelvey sa k strele nedostal. Je po všetkom.

90+4
    Rolando Aarons vybojoval faul pri postrannej čiare, no od brány Fostera je to náramne ďaleko.

90+4
    Ahmed Hegazy v nezvyčajnej pozícii na krídle, center odvrátil Mikel Merino. Ešte je tu čas na jeden, nanajvýš dva ataky.

90+3
    Grzegorz Krychowiak triafa iba múr, lopta sa ale odráža k Rondónovi. Ten síce vycvičil protihráča, jeho center však adresáta nenašiel.

90+2
    Nyom odviedol skvelú prácu, na jeho robotu nadviazal Hal Robson-Kanu. Podržanie lopty a faul Clarka. Uvidíme priamy kop z nepríjemnej vzdialenosti pre brankára. Nasledovať môže ako strela, tak aj center.

90+1
    Všetko je otvorené, rovnako tak aj obrana hostí. Domáci môžu rozhodnúť gólom z protiútoku.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty. Štandardka spoza rohovej zástavky v tomto prípade až taká dobrá nebola.

90
    The Magpies sa držia vpredu a zahrávajú rohový kop.

89
    Jonjo Shelvey ukazuje svoju genialitu aj naďalej. Je veľká škoda, že Shelvey nehral od začiatku. Svojou prihrávkou našiel Yedlina, ten sa nachádzal v zhruba polmetrovom ofsajde.

88
    Posledné momenty zápasu, Newcastle pri lopte.

87
    Matt Ritchie tie centre naozaj vie, k hlavičkám sa dostali až dvaja hráči hostí, no tí to neurobili vôbec dobre.

86
    Claudio Yacob odvracia center na rohový kop, Rafael Benítez ide podporiť svojich zverencov spoza postrannej čiary.