Malaga – Numancia 1:1 (kon.) | Leganés – Valladolid 1:0 (kon.) | Vigo – Eibar 1:0 (kon.)
Levante – Girona 1:1 (kon.) | Real Madrid – Fuenlabrada 2:2 (kon.)
Malaga CF
1:1 (1:0)
CD Numancia de Soria
cz Utorok 28.11.2017, 19:30 • La Rosaleda, Málaga • Španielsky pohár • 4. kolo

A je dobojováno! Málaga potvrdila, že je v posledních ročnících vůbec nedaří a vypadla i z pohárů. Začátek zápasu pro domácí vypadal slibně a příznivci si nejspíš mysleli , že budou slavit vítězství o několik branek. Domácí otevřeli skóre na konci osmnácté minuty a od té doby naprosto dominovali. Velká facka přišla po padesáté minutě. Po několika neproměnenách tutových šancí Málagy přišlo vyrovnání. K hlavičce v malém vápně se dostal Elgezabal a hosté najednou postupovali. Málaga měla ještě několik velkých šancí, ale brankář si Munír si dobře postavil branku a už neinkasoval. (21:36:27)

90+3

90+3
    Málaze to nevyšlo ani na poslední pokus i když se míč dostal až do vápna. Brankář Munír bude odkopávat od své branky, tedy pokud se do té doby neozve závěrečný hvizd.

90+2
    Zřejmě poslední nákop Málagy.

90+2
    Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Sanchez, přichází Matue.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Na zemi se objevil Luis Valcarce a bude ošetřován. Nevypadá to vůbec dobře a nejspíš se v závěru utkání ještě dočkáme nuceného střídaní.

89
    Hostující hráči už jsou opravdu blízko senzačního postupu, dělí je od něho posledních několik minut.

87
    A další tutovka ! Tu tentokrát zahodil Borja Basto. Obdržel brilatní přihrávku a u míč byl drív než vybihající brankář Munír. Útočníkovi už jen stačilo hlavičku usměrnit mezi tři tyče, ale to se mu nakonec nepovedlo a stav zůstáva vyrovnaný.

85
    Hlavní rozhodčí vytáhl druhou žlutou kartu v dnešním utkání. Ostrým faulem uprostřed hrací plochy se provinil Jony a verdiktu se ani nediví.

85
    Hostující obránci ubránili další centr do vápna a mohou si na chvíli odpočinout.

83
    Málaga se ještě v závěru utkání snaží hru oživit střídaním a do hry přišli další ofenzivní posily, které mají za úkol dostal svůj celek do vedení.

81
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ontiveros, přichází Mula.

81
    Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Nieto, přichází Pérez.

79
    Střídání v týmu CD Numancia de Soria: ze hřiště odchází Sierra, přichází Escassi.

79
    K hlavičce se málem v malém vápně dostal již několikrát zmíněný Adrián, ale opět svůj pokus neusměrnil mezi tři tyče.

77
    Rozehrávka Málagy je hodně kostrbatá a nikam vlastně nevede,což hostujícímu celku dokonale vyhovuje a hráči se snaží drže mí na svých kopačkách na co nejdélší dobu.

75
    Po faulu jednoho z domácích útočníku se volného kopu ujme hostující brankáře Munír. S rozehrávkou nikam nespěchá a byl napomenut hlavním rozhodčím.