Bayern – Hannover 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Lipsko 4:0 (kon.) | Brémy – Stuttgart 1:0 (kon.)
Leverkusen – Dortmund 1:1 (kon.) | Mainz – Augsburg 1:3 (kon.) | Schalke – Kolín nad Rýnom 2:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
4:0 (1:0)
RB Lipsko
cz Sobota 02.12.2017, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

Skončilo nám utkání 14. kola Bundesligy mezi Hoffenheimem a Lipskem. Domácí celkem překvapivě zničili druhý tým tabulky 4:0. V prvním poločase se prosadil již ve 13. minutě Nadiem Amiri. Po změně stran dokázal navýšit skóre Serge Gnabry. O deset minut později se trefil stejný hráč parádním lobem přes celou půli hřiště. V 87. minutě zvýšil na konečných 4:0 Mark Uth. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás zase příště. (17:23:41)

90+1

90
    Hoffenheim drží míč a užívá si skandovaného potlesku zaplněných tribun.

89
    Další bonbónek, který směřoval do rukavic Baumanna.
    87. Mark UTH - 4:0

87
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    To už je pro hosty debakl! Kramarič se zbavil bránících hráčů a dokázal vypálit na Gulácsiho. Maďarský brankář opět zasáhl celkem nepovedeně, protože vyrazil míč přímo na nohu MARKA UTHA, který pohodlnou střelou k levé tyči navýšil skóre na 4:0.

87
    Kadeřábek vypálil na bránu hostů ze střední vzdálenosti. Vedení navýšit nedokázal.

86
    Průnik Keity do šestnáctky dokázal zastavit skvělým obranným zákrokem Posch.

85
    Kadeřábek společně s Uthem tahají čas u rohového praporku.

84
    Zdá se, že zápas se už jen dohrává. Hosté se snaží vstřelit aspoň čestnou branku, naopak domácí už jen nakopávají dopředu.

82
    Bruma velmi pěkně pronikl mezi dvěma hráči Hoffenheimu. Finální fázi však nezvládl. Nazakončil, ani nepřihrál.

81
    Opět se snažili hosté nachytat domácí dlouhým nákopem za obranu. Skvělý obranný zákrok však předvedl Kadeřábek, který ještě stačil míč vrátit gólmanovi.

79
    Přestože Lipsko dnes prohrává o tři góly, tak záložník Keita předvádí skvělý individuální výkon. Není divu, že se o tohoto afrického fotbalistu zajímá mnoho špičkových klubů.

77
    Přečíslení 4 na 2 nedokázali domácí využít. Kadeřábek z pravé strany posílal balón na Utha, kterému k pořádnému zakončení chybělo pár centimetrů.

76
    Hübner šel zřejmě kvůli nějakému zranění střídat. Kapitánskou pásku po něm převzal brankář Baumann.

76
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Benjamin Hübner, přichází Håvard Nordtveit.

75
    Kamplův jemný centr nenašel nikoho z hostujících hráčů. Akpoguma měl s odklizením míče jednoduchou práci.

73
    Augustin dostával balón proti noze, se kterým si bohužel pro hosty vůbec neporadil. Míče se ujímají zase domácí.