Tottenham – APOEL 3:0 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 3:2 (kon.) | Porto – Monaco 5:2 (kon.)
Lipsko – Besiktas 1:2 (kon.) | Doneck – Manchester City 2:1 (kon.) | Feyenoord – Neapol 2:1 (kon.)
Liverpool – S. Moskva 7:0 (kon.) | Maribor – Sevilla 1:1 (kon.)
RB Lipsko
1:2 (0:1)
Besiktas Istanbul
cz Streda 06.12.2017, 20:45 • Red Bull Arena (Leipzig) • Liga majstrov • Skupina G

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:42:04)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 10:10. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 12:11.

Je konec! Domácí Lipsko nezvládlo poslední zápas ve skupině Ligy mistrů a Besiktasi Istanbul podlehlo 1:2! Turecký celek vlétl do utkání jako velká voda! Už po deseti minutách hry otevřel skóre Álvaro Negredo , který proměnil pokutový kop! Od té doby bylo na hrací ploše jen Lipsko, které si vypracovalo moře šancí, ale obrana Besiktase v čele s fantastickým Zenginem dlouho odolávala. Deset minut před koncem navíc uviděl Stefan Ilsanker druhou žlutou kartu a musel do sprch. Lipsko však v oslabení dokázalo vyrovnat! Tři minuty před koncem se trefil Naby Keïta ! To však nebylo vše! V 90. minutě si Talisca naběhl na centr z levé strany a vystřelil hostům tři body!

90+3

90+2
    Medel uklidnit hru Besiktase na polovině hostujícího celku. Turecký celek je velmi blízko dalšímu vítězství v základní skupině. Besiktas prožil parádní podzimní jízdu.

90+1
    Talisca za gólovou oslavu ještě vyfasoval žlutou kartu.
    90. TALISCA - 1:2

90
    Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
    Besiktas si v závěru utkání bere zpět ztracené vedení! Na nádherný centr z levé strany si naskočil TALISCA a krásnou střelou mimo dosah brankáře vrátil hostům vedení!

89
    Domácí fanoušci najednou ožili a ženou Lipsko do útoku. Werner se dokonce prodral do šestnáctky, ale z ostrého úhlu vystřelil vysoko nad branku.
    88. Naby KEÏTA - 1:1

88
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Lipsko nakonec dokázalo vyrovnat na 1:1! Aktivní NABY KEITA prošel s míčem takřka přes polovinu hrací plochy do pokutového území a svůj průnik zakončil přesnou střelou!

87
    Oğuzhan Özyakup vyslal krásný oblouček do pokutového území, kde si na něj počkal střídající Tosun, jehož rána levačkou z voleje prolétla nad břevnem!

86
    Turecký celek mohl navýšit své vedení! Lens si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území, ale Péter Gulácsi jeho střelu placírkou vyrazil na roh!

85
    Besiktas se už nikam nežene a spíše se snaží hrát s míčem na kopačkách. Hostující fotbalisté navíc hrají proti oslabenému soupeři.

84
    Na hřišti je nyní k vidění jeden karetní trest za druhým. Další žlutou kartu vidí Oğuzhan Özyakup.
    83. Červená karta po 2. žluté

83
    A pozor! Stefan Ilsanker zastavil unikajícího soupeře nedovoleným způsobem a po druhé žluté kartě musí do sprch!

82
    Monako mezitím na půdě Porta snížilo na 4:2! Postupové akcie Lipska jsou však takřka na nule.

81
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Cenk Tosun.