Tottenham – APOEL 3:0 (kon.) | Real Madrid – Dortmund 3:2 (kon.) | Porto – Monaco 5:2 (kon.)
Lipsko – Besiktas 1:2 (kon.) | Doneck – Manchester City 2:1 (kon.) | Feyenoord – Neapol 2:1 (kon.)
Liverpool – S. Moskva 7:0 (kon.) | Maribor – Sevilla 1:1 (kon.)
NK Maribor
1:1 (1:0)
FC Sevilla
cz Streda 06.12.2017, 20:45 • Ljudski vrt, Maribor • Liga majstrov • Skupina E

Tolik z fotbalového utkání, přeji dobrou noc a někdy u fotbalu se budu těšit na počtenou. (22:43:13)

Poslední souboj skupiny E v tomto roce končí remízou 1:1. Mariboru patřil první poločas, kde mohl udeřit i třikrát. Nakonec se prosadil jen Tavares. Ve druhé části Sevilla zvýšila tlak, vytvářela si šance a nakonec i vyrovnala. O gól se postaral další brazilský fotbalista, tentokrát střídající Ganso. Víc se už do konce utkání nestalo a body se tak musely dělit.

90+3

90+1
    Hosté finišují, nakopávají míče, ale není to nic moc platné. Soupeř dobře blokuje pokusy a brání v deseti své území.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Damjan Bohar, přichází Dino Hotič.

89
    Přetažený centr poslal Pablo Sarabia a domácí brankář došel v klidu pro míč.

88
    To Maribor i bod může klidně brát. Brání výsledek a dělá co může. Sil už asi mnoho nebude.

87
    Hraje se na útočné polovině domácích, Sevilla chce rozhodnout, s remízou se nechce spokojit.

86
    Na druhé straně jich bylo k vidění již devět.

85
    Pět minut před koncem zápasu bude Maribor zahrávat vůbec první roh.

84
    Ve druhém poločase nedostal Tavares kloudnou přihrávku, už není tak nebezpečný, jak v úvodním dějství. Obrana si ho také pečlivěji hlídá.

82
    Sevilla dál tlačí soupeře a málem měl na kopačce obrat Ganso, jehož střídání se tedy povedlo. Ve skluzu se dostal na malém vápně do zakončení, leč z těžké pozice mířil kousek vedle.

80
    Jdeme do posledních deseti minut, u míče stále hosté. Byl to Correa, který střílel pouze do boční sítě.

79
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Aleks Pihler, přichází Dare Vršič.

79
    Hosté jsou evidentně spokojenější, spadla z nich tíha a dočkali se vyrovnání. Asi i zaslouženě, šance a tlak byl patrný. Škoda hrubky brankáře. Střela se chytat bezesporu dala.