Villarreal – Tel Aviv | 0:1 (kon.) | | | Slavia – Astana | 0:1 (kon.) | | | D.Kyjev – Partizan | 4:1 (kon.) |
YB Bern – Skenderbeu | 2:1 (kon.) | | | Hoffenheim – Razgrad | 1:1 (kon.) | | | Başakşehir – Braga | 2:1 (kon.) |
Austria – AEK Atény | 0:0 (kon.) | | | Rijeka – AC Miláno | 2:0 (kon.) | | | Bergamo – Lyon | 1:0 (kon.) |
Limassol – Everton | 0:3 (kon.) | | | Zlín – Lok. Moskva | 0:2 (kon.) | | | Kodaň – Tiraspol | 2:0 (kon.) |
Be'er Sheva – Plzeň | 0:2 (kon.) | | | FCSB – Lugano | 1:2 (kon.) | | | CZ Belehrad – Kolín nad Rýnom | 1:0 (kon.) |
Arsenal – Borisov | 6:0 (kon.) | | | Marseille – Salzburg | 0:0 (kon.) | | | Guimarães – Konyaspor | 1:1 (kon.) |
Zorja Luhansk – Bilbao | 0:2 (kon.) | | | Hertha – Östersunds FK | 1:1 (kon.) | | | Waregem – Lazio | 3:2 (kon.) |
Arnhem – Nice | 1:0 (kon.) | | | Vardar – Rosenborg | 1:1 (kon.) | | | Sociedad – Zenit | 1:3 (kon.) |
koniec
Young Boys Bern
2:1
(0:0)
KS Skenderbeu Korce
81
|
Guillaume Hoarau odevzdal kapitánskou pásku brankáři a vzápětí ho vystřídal Roger Assalé.
|
|
74
|
Belye Demteho střídá Afrim Taku.
|
|
70
|
Michela Aebischera vystřídá Leonardo Bertone.
|
|
68
|
Suad Sahiti je vystřídán Tefikem Osmanim.
|
Góly:
54. Hoarau (Aebischer), 90+5. Assalé – 51. Gavazaj (Belye Demte)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:18.
Rozhodca: Evans – Thomas, Bird (všichni Wales)
Diváci:
Karty: 5. Moumi Ngamaleu (YBB), 16. Joss (YBB), 73. Hoarau (YBB), 90+5. Assalé (YBB) – 31. Aliti (SKK), 65. Belye Demte (SKK), 89. Mici (SKK), 90+4. Nimaga (SKK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:18.
Young Boys Bern:
Wölfli – Mbabu, G. Wüthrich, Bürki, Joss – Schick, Aebischer (70. Bertone), Moumi Ngamaleu – Teixeira – N'Samé, Hoarau (C) (81. Assalé).
Náhradníci: Marzino – Lotomba, Nuhu, Benito, Bertone, Assalé, Fassnacht.
Tréner:
KS Skenderbeu Korce: Šehi (C) – Mici, Aliti, Jašanica, Vangjeli – Gavazaj, Nimaga, Lilaj, Muzaka – Belye Demte (74. Taku), Sahiti (68. Osmani).
Náhradníci: Teqja – Osmani, Gripši, Lulaj, Škodra, Taku.
Tréner:
Náhradníci: Marzino – Lotomba, Nuhu, Benito, Bertone, Assalé, Fassnacht.
Tréner:
KS Skenderbeu Korce: Šehi (C) – Mici, Aliti, Jašanica, Vangjeli – Gavazaj, Nimaga, Lilaj, Muzaka – Belye Demte (74. Taku), Sahiti (68. Osmani).
Náhradníci: Teqja – Osmani, Gripši, Lulaj, Škodra, Taku.
Tréner:
Rozhodca: Evans – Thomas, Bird (všichni Wales)
Diváci:
Rostislav Králik