Getafe – Eibar 0:0 (kon.) | Real Madrid – Sevilla 5:0 (kon.) | La Coruña – Leganés 1:0 (kon.)
Valencia – Vigo 2:1 (kon.)
Real Madrid
5:0 (5:0)
FC Sevilla
cz Sobota 09.12.2017, 16:15 • Estadio Santiago Bernábeu (Madrid) • Španielska LaLiga • 15. kolo
    Real vyhrál důležitý zápas nad Sevillou 5:0

Je za námi zápas 15. kola španělské La Ligy mezi Realem Madrid a Sevillou. Domácí zvládli na jedničku první poločas, který vyhráli drtivě 5:0. Naopak hosté si za celý zápas nevytvořili prakticky ani jednu vyloženou gólovou šanci a když se Bílý Balet po změně stran také již neprosadil, skončilo utkání stejně jako první poločas 5:0. (18:04:16)

90+2

90+2
    Zápas se pouze dohrává, další gól dnes již neuvidíme.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o dvě minuty.

90
    Po centru Marcela se nikdo z jeho spoluhráčů k zakončení nedostal.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby.

89
    Z dálky zkusil štěstí Asensio, míč poslal ale až do horního ochozu a Rico zasahovat ani zdaleka nemusel.

88
    Iscův přízemní centr bez větších problémů odvrátil Krohn-Dehli.

87
    Z pravé strany centroval Achraf, jeho pas byl ale nepřesný a hosté ho odvrátili na roh.

86
    Také další útočná akce domácích byla až příliš krkolomná a kombinace zakončením neskončila.

84
    Domácí se teď také snažili dostat se do zakončení, ani jejich snažení k ničemu nevedlo.

82
    Hosté se dostali k zajímavému protiútoku, jenže celou akci překombinovali a zakončující Luis Muriel Navase slabou střelou prakticky nezaměstnal.

81
    Na polovině hřiště byl faulovaný Isco, míč budou mít ve své moci domácí.

81
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Michael Krohn-Dehli.

80
    Zpoza vápna vystřelil Isco, míč poslal hodně vysoko nad bránu.

79
    Zatímco první poločas přinesl strhující podívanou, po změně sledujeme jen průměrný a místy i nezáživný fotbal.

77
    Z levé strany centroval Marcelo, nikdo z jeho spoluhráčů se ale k zakončení nedostal.

76
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Isco.

Petr Bílek

Góly: 3. Nacho Fernández, 23. Ronaldo (Asensio), 32. Ronaldo (pen.), 38. Kroos (L. Vázquez), 42. Hakimi (Benzema)

Karty:   31. Navas (SEV), 37. Banega (SEV)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 13:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:11.
    Real Madrid: Navas – Hakimi, Vallejo, Nacho Fernández, Marcelo – L. Vázquez, Kroos (63. M. Llorente), Modrić (71. D. Ceballos), Asensio – Benzema, Ronaldo (76. Isco).
    Náhradníci: Casilla – Hernández, M. Llorente, Mayoral, Isco, Kovačić, D. Ceballos.

FC Sevilla: S. Rico – Mercado, Kjaer, Lenglet, Carole – Banega (81. Krohn-Dehli), Pizarro, F. Vázquez (72. Geis) – Navas, Muriel, Nolito (57. Sarabia).
    Náhradníci: Soria – Krohn-Dehli, Ben Yedder, Correa, Geis, Sarabia, Ganso.

Rozhodca: Martínez – Díaz, Noval

Diváci: 76.924