Oostende – Mechelen 0:1 (kon.) | Genk – Eupen 1:1 (kon.) | Antverpy – Mouscron 1:0 (kon.)
Gent – Kortrijk 2:1 (kon.)
KRC Genk
1:1 (1:1)
KAS Eupen
cz Sobota 09.12.2017, 20:00 • Luminus Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League • 18. kolo

90+5
    Poslední celek belgické ligy tedy nečekaně získává bod na půdě favorizovaného Genku. Oba góly spíše podprůměrného zápasu, který ale pár zajímavých okamžiků přinesl, padly krátce před přestávkou. Domácí poslal do vedení benjamínek Zhegrova a za hosty okamžitě reagoval po fatální chybě obrany García.
    Ve druhé půli měli jasnou převahu domácí, ale Van Crombruggeho v bráně Eupenu nepřekonali.
    Český obránce Jakub Brabec opět proseděl celý zápas jen na lavičce náhradníků.
    Děkuji za pozornost, hezký večer a příjemně strávenou neděli! (21:51:58)

90+5
    Rozhodčí zatím nechává pokračovat, přestože už se hraje půl minuty přes avizované nastavení.

90+4
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Eric Ocansey, přichází Alessio Castro-Montes.

90+3
    Karelis se natlačil v rohu pokutového území tělem na Lotièse a spadl, to vskutku na penaltu nebylo.

90+3
    Nervózní tlak domácích v nastaveném čase zatím šance nepřináší a Eupen odkopává až k Vukovićovi.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Velkému závaru na malém vápně obrana Eupenu odolala, obarvenou hlavou posílá míč vedle zadní tyče Aidoo.

90
    4:0 na rohy pro Genk. Právě začíná poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Pro změnu se po ostrém zákroku svíjí na trávníku autor vyrovnávacího gólu Luis García.

86
    Genk mohl rozhodnout. Mezi dvěma stopery si převzal výtečnou Trossardovu přihrávku Siebe Schrijvers, šajtlí však Van Crombruggeho nepřekonal.

85
    Tirpan teď přímo judistickým chvatem sejmul Malinovského, k velké nevoli tribun rozhodčí neuděluje žlutou kartu.

84
    Žlutou kartu dostává Siebe Schrijvers (KRC Genk).

83
    Ingvartsen vyskakuje na centr z pravého křídla, ale místo na bránu míří vysoko do vzduchu. Padající míč si stahuje ze vzduchu Van Crombrugge.

82
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází Diawandou Diagné.