Rheindorf Altach – Austria 1:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 0:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:0 (0:0)
FC Salzburg
cz Nedeľa 10.12.2017, 16:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • 19. kolo

Celkem šest střel na branku přinesl tento zápas, ale ani jeden pokus neskončil gólem. Oba týmy se tak rozcházejí s nerozhodným výsledkem 0:0. (18:22:59)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:13.

90+3

90+2
    Jeden z hostující hráčů zůstává ležet na trávníku.

90+1
    Patrick Farkas se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale posledního hráče nepřešel.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Munas Dabbur, přichází Amadou Haidara.

88
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
    87. Červená karta po 2. žluté

87
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

86
    Žlutou kartu dostává Florian Flecker (RZ Pellets Wolfsberger AC).

85
    Pět minut hry zbývá do konce zápasu, domácí hráč nyní fauloval hodně zbytečně, pravděpodobně uvidí kartu.

83
    Hra se znovu odehrává na půlce, mnoho velkých šancí k vidění není. V posledních pěti vzájemných zápasech padly vždy alespoň dva góly... kde ty časy jsou..

82
    Alexander Kofler kryje střelecký pokus hostujícího hráče, Stefan Lainer vypálil do středu branky.

81
    Xaver Schlager fauloval, volný kop rozehrávají domácí.

79
    3:2, Tak vypadá statistika střel na branku. Vyložené střelecké pozice končí nad brankou, žádný výborný zákrok gólmani zatím nepředvedli.

78
    Salzburg se po delší době propracoval na útočnou polovinu, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Wolfsberger hraje defenzivně dobře.

76
    Rohový kop pro domácí celek. Daniel Offenbacher centruje před branku, Cican Stankovic výborně vyboxoval míč daleko od své branky. Následně se domácí dostali ke střele z velké dálky. Balon končí v šesté řadě na tribuně za brankou.