Ružomberok – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Southampton – Arsenal | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Everton | 1:1 (kon.) | | | Manchester United – Manchester City | 1:2 (kon.) |
Sociedad – Malaga | 0:2 (kon.) | | | Real Betis – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) | | | Levante – Bilbao | 1:2 (kon.) |
Villarreal – Barcelona | 0:2 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Freiburg | 3:4 (kon.) | | | Hannover – Hoffenheim | 2:0 (kon.) | | | Augsburg – Hertha | 1:1 (kon.) |
Chievo – AS Rím | 0:0 (kon.) | | | Neapol – Fiorentina | 0:0 (kon.) | | | Spal – Hellas Verona | 2:2 (kon.) |
Udinese – Benevento | 2:0 (kon.) | | | Sassuolo – Crotone | 2:1 (kon.) | | | AC Miláno – Bologna | 2:1 (kon.) |
Brugge – Lokeren | 3:1 (kon.) | | | Anderlecht – Charleroi | 1:3 (kon.) | | | Sint-Truiden – Waregem | 1:1 (kon.) |
Portimonense – Chaves | 0:1 (kon.) | | | Belenenses – Ferreira | 1:1 (kon.) | | | Setúbal – Porto | 0:5 (kon.) |
Perm – FK Krasnodar | 1:3 (kon.) | | | S. Moskva – CSKA Moskva | 3:0 (kon.) | | | Rostov – Ufa | 1:0 (kon.) |
Amiens – Lyon | 1:2 (kon.) | | | Nantes – Nice | 1:2 (kon.) | | | Marseille – Saint-Étienne | 3:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Austria | 1:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Salzburg | 0:0 (kon.) |
Kerkrade – Groningen | 2:2 (kon.) | | | Utrecht – Feyenoord | 0:0 (odl.) | | | Amsterdam – Eindhoven | 3:0 (kon.) |
Pogoń – Zagłębie | 3:3 (kon.) | | | Wisla Kraków – Wisła Pł. | 0:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Kraków | 1:0 (kon.) |
Toronto – Seattle | 2:0 (kon.) |
odložené
FC Utrecht
0:0
(-:-)
Feyenoord Rotterdam
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
FC Utrecht:
D. Jensen – Emanuelson, Dumić, W. Janssen, van der Maarel, Klaiber – Ayoub, van de Streek, Strieder – Kerk, Labyad.
Náhradníci: Marsman, Heus – Braafheid, Dessers, Troupee, Görtler, van der Meer, Velanas, Willock, Venema.
Tréner:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Malacia, Tapia, van Beek, St. Juste – Vilhena, El Ahmadi, S. Amrabat – Sam Larsson, Boëtius, S. Berghuis.
Náhradníci: Bijlow, Vermeer – Basaçikoglu, Diks, Geertruida, Hansson, N. Jörgensen, Kramer, Toornstra, Vente.
Tréner:
Náhradníci: Marsman, Heus – Braafheid, Dessers, Troupee, Görtler, van der Meer, Velanas, Willock, Venema.
Tréner:
Feyenoord Rotterdam: Jones – Malacia, Tapia, van Beek, St. Juste – Vilhena, El Ahmadi, S. Amrabat – Sam Larsson, Boëtius, S. Berghuis.
Náhradníci: Bijlow, Vermeer – Basaçikoglu, Diks, Geertruida, Hansson, N. Jörgensen, Kramer, Toornstra, Vente.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
FC Utrecht: D. Jensen – Emanuelson, Dumić, W. Janssen, van der Maarel, Klaiber – Ayoub, van de Streek, Strieder – Kerk, Labyad.
Náhradníci: Marsman, Heus – Braafheid, Dessers, Troupee, Görtler, van der Meer, Velanas, Willock, Venema.
Feyenoord Rotterdam: Jones – Malacia, Tapia, van Beek, St. Juste – Vilhena, El Ahmadi, S. Amrabat – Sam Larsson, Boëtius, S. Berghuis.
Náhradníci: Bijlow, Vermeer – Basaçikoglu, Diks, Geertruida, Hansson, N. Jörgensen, Kramer, Toornstra, Vente..
16.04.17 Feyenoord-Utrecht 2 : 0
27.11.16 Utrecht-Feyenoord 3 : 3
24.04.16 Feyenoord-Utrecht 2 : 1
28.02.16 Utrecht-Feyenoord 1 : 2
08.08.15 Feyenoord-Utrecht 3 : 2