Leicester – Crystal Palace 0:3 (kon.) | Arsenal – Newcastle 1:0 (kon.) | Brighton – Burnley 0:0 (kon.)
Chelsea – Southampton 1:0 (kon.) | Watford – Huddersfield Town 1:4 (kon.) | Stoke City – West Ham 0:3 (kon.)
Manchester City – Tottenham 4:1 (kon.)
Brighton & Hove Albion
0:0 (0:0)
Burnley FC
cz Sobota 16.12.2017, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 18. kolo

Domácí celek v tomto zápase přes řadu šancí gól dát nedokázal, v prvním poločase neproměnil pokutový kop, Glenn Murray vůbec netrefil branku. Zápas tak končí bezbrankovou remízou, což je úspěch pro hosty. (17:55:16)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:13.

90+4

90+4
    Solly March se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje gólman.

90+4
    Probíhá poslední minuta hry.

90+3
    Žlutou kartu dostává Shane Duffy (Brighton & Hove Albion FC).

90+2
    Mnozí fanoušci odcházejí předčasně, jsou hrubě nespokojení s výkonem domácího celku.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90+1
    Solly March to zkoušel levou nohou, jeho pokus ale končí mimo branku. Dobrou práci odvedl přihrávající Isaiah Brown.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Davy Pröpper se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.

88
    Z velké dálky to zkoušel domácí Gaëtan Bong, jehož pokus ale končí nad brankou.

88
    Brighton vhazuje na své polovině, v poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden tým bezhlavě neútočí.

87
    Žlutou kartu dostává Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion FC).

86
    Rohový kop pro domácí, obrana Burnley si dokázala poradit.

85
    Domácí tým rozehrává na své polovině, následně se pokoušel Isaiah Brown odcentrovat míč před branku soupeře, ale Ben Mee mu v tom zabránil jen za cenu rohového kopu.

84
    Solly March se pokoušel něco vymyslet, ale následná přihrávka postrádala přesnost.

84
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, zdá se, že zápas skončí nerozhodným stavem.

83
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Anthony Knockaert, přichází José Izquierdo.