Rennes – Paríž 1:4 (kon.) | Caen – Guingamp 0:0 (kon.) | Dijon – Lille 3:0 (kon.)
Montpellier – Metz 1:3 (kon.) | Štrasburg – Toulouse 2:1 (kon.) | Troyes – Amiens 1:0 (kon.)
HSC Montpellier
1:3 (1:1)
FC Metz
cz Sobota 16.12.2017, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:52:42)

Sledovali jsme velice průměrné utkání mezi Montpellierem a Métám, které končí výhrou hostů 1:3. Za domácí se trefil v 20.minutě Roussillon. Za hosty se v 28.minutě trefil Cohade a v 84.minutě vstřelil vítěznou branku Emmanuel Riviere.V posledních minutách vstřelil třetí branku hostů Basin. Montpellier klesá na desáté místo, Méty snižují ztrátu a mají již osm bodů!

90+4
    90+3. Nicolas BASIN - 1:3

90+3
    Tým Méty právě vstřelil branku! Autorem branky je NICOLAS BASIN, který pečetí výhru Mét krásným gólem do pravé šibenice a po pěti minutách na hřišti se krásně trefuje!

90+1
    Rozhodčí Millot se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Nicolas Basin.

89
    K zakončení se dostal Giovanni Sio, nicméně rána jde pouze mimo bránu Kawašimy.

88
    Montpellier je hodně nervózní a je brzo velice zbytečné bodové ztrátě a ztrátě sebevědomí.

87
    Méty velice překvapivě vedou a jdou si za druhou výhrou v sezóně a navážou na minulou remízu proti Rennes 1:1.
    86. Emmanuel RIVIÈRE - 1:2

86
    Tým Méty právě vstřelil branku! Autorem branky je EMMANUEL RIVIÈRE, který dostal parádní přihrávku od Nianeho a střílí vedoucí branku Mét.

85
    Zakončení Renaud Cohadeho v pohodě lapil domácí brankář Benjamin Lecomte.

84
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Nordi Mukiele.

83
    Nepřesnou přihrávku vyslal domácí Ikone. Domácí začínají být hodně nervozní a frustrovaní.

82
    Volný přímý kop nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Vitorino Hilton .