Rennes – Paríž 1:4 (kon.) | Caen – Guingamp 0:0 (kon.) | Dijon – Lille 3:0 (kon.)
Montpellier – Metz 1:3 (kon.) | Štrasburg – Toulouse 2:1 (kon.) | Troyes – Amiens 1:0 (kon.)
ESTAC Troyes
1:0 (0:0)
Amiens SC
cz Sobota 16.12.2017, 20:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:25:37)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:8. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 18:14.

Nesmírně zajímavé utkání je za námi! Domácí berou zasloužené tři body, ale výhra se nerodila snadno. O svém vítězství rozhodl až dvanáct minut před koncem Darbion, který míč doslova dotlačil do branky. Troyes tak tomuto soupeři vrací porážku z ligového poháru. Hodně diskutovaná bude situace z prvního poločasu, když rozhodčí ukázal na hodinky a uznal branku. Po osmi minutách se ale rozhodl jinak. Je pravda, že míč podle všeho skutečně za brankovou čarou nebyl.

90+4

90+3
    Hráči Troyes se v poslední minutě dostali do přečíslení dva na jednoho! Niane rovnou střílel, ovšem jeho pokus skončil vysoko nad brankou!

90+2
    Druhá nastavená minuta se blíží ke svému konci, za žlutou kartu je v samotném závěru potrestán také domácí Niane.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Poté odpískal útočný faul, rozehrávat bude brankář Samassa.

90
    V poslední minutě se hosté dostali do své jediné šance! Ovšem byla obrovská! Koita zůstal úplně volný na hranici penalty, Samassa předvedl skvělý zákrok. O dorážku se snažil také Konaté, jenže jeho střele zabránili domácí zadáci!

89
    Nikdo z domácích už balón nestihl na hrací ploše. Pro míč tak běží gólman Gurtner, který bude rozehrávat od vlastní branky.

88
    Hodně prostoru dostal za hranicí velkého vápna Deplagne. S jeho pokusem si ale poradil hostující brankář, který míč vyrazil před sebe!

87
    Domácí teď budou hrozit především z rychlých brejků. K jednomu takovému se dostali nyní. Nakonec vybojovali rohový kop.

86
    Včasný výběh předvedl brankář Samassa, který se dočkal potlesku. Domácí brankář poté volil dlouhý výkop na polovinu soupeře.

84
    Fotbalisté v bílém se nakonec přeci jen dostali ke střele. Ta ale skončila vedle branky, Samassa s následnou rozehrávkou nikam nepospíchá.

83
    Taktickým faulem si teď na polovině hřiště pomohl Deplagne, který po zásluze vidí žlutou kartu. Standardní situace pro hosty!

82
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale zatím hrají jen po velké vápno. Poté ve většině případů přijdou o míč.

81
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Bachibou Koita.
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Charly Charrier.

80
    Naopak domácí se hnali do rychlého kontru! Ten ale zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajdové postavení!

79
    Uvidíme, co úvodní branka udělá s hostujícím celkem, který se dnes ještě nedostal k žádné vážnější příležitosti, ze které by případně mohl skórovat.
    78. Stéphane DARBION - 1:0